„Šilutė“ baigė sezoną, trys krepšininkai žais LKL

krepsinis silute pukis f„Šilutės“ vyrų krepšinio komanda, kuriai vadovauja Petras Jonikas, kovo 7 dieną sužaidė paskutinės 2014/2015 metų sezono rungtynes namų aikštelėje su „Palangos“ komanda.

Dieną prieš minėtas rungtynes šilutiškiai išvykoje jėgas išbandė su Joniškio „Delikateso“ krepšininkais.
Abejas rungtynes mūsiškiai pralaimėjo, bet varžovai turėjo nemažai pavargti, kad taptų nugalėtojais. Rungtynes žaidė tik aštuoni „Šilutės“ žaidėjai, nes tris krepšininkus klubas išsiuntė į Lietuvos krepšinio lygą (LKL).

Trys „Šilutės“ vyrai – LKL

Džiugu, kai Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) žaidžiantys krepšininkai pereina į aukštesnę – Lietuvos krepšinio lygą (LKL).

Taip nutiko, kad net trys „Šilutės“ žaidėjai dabar žais už LKL komandas: Deividas Pukis žais „Prienų“ komandoje, Evaldas Šaulys jėgas jau išbandė „Mažeikiuose“, o Eivydas Mološčiakas žaidžia už „Šiaulius“.

Likę „Šilutės“ komandos draugai turėjo be šių trijų žaidėjų užbaigti sezoną. Tad paskutines rungtynes šilutiškiai žaidė aštuoniese. Bet tai netrukdė jiems užkurti neblogą pirtį Joniškyje: po keturių kėlinių švieslentėje degė lygus rezultatas – 77:77.
Pratęsimo metu ir toliau virė atkakli kova: likus 16 sekundžių iki rungtynių pabaigos „Šilutės“ legionierius B.Kartvraitas (B.Cartwright) tolimu metimu sumažino rezultatą, ir mūsiškius nuo joniškiečių skyrė du taškai – 88:86.

Deja, varžovai realizavo vieną baudos metimą, tad mūsiškiai turėjo regzti ataką, kad pataikytų tritaškį. Šis planas neišdegė, ir teko pripažinti Joniškio „Delikateso“ pranašumą rezultatu 89:86.

Mūsų miesto komandoje puikiai sužaidė B.Kartvraitas, kuris pelnė 25 taškus ir atkovojo 9 kamuolius. 19 taškų komandai pridėjo K.Jonuška, 13 taškų įmetė E.Alunderis ir 12 kartų atkovojo kamuolį. T.Ulevičius ir E.Sosnovskis pelnė po 9 taškus.

Paskutinės rungtynės

Šeštadienį namų aikštelėje „Šilutė“ žaidė paskutines šio sezono rungtynes su „Palanga“, susitikimas buvo nerezultatyvus. Ilgą laiką abiem komandoms sunkiai sekėsi pelnyti taškus. Trečiojo kėlinio pradžioje švieslentė rodė lygų rezultatą – tik 38:38, bet svečiams pavyko spurtuoti 0:12, ir mūsiškiai ėmė gerokai atsilikti – 38:50.

B.Kartvraitas dar bandė gelbėti komandą, bet vienas lauke – ne karys. Nuskambėjus finalinei sirenai teko pripažinti „Palangos“ pranašumą 68:74.

Nors „Šilutė“ nebeturi trijų geriausių žaidėjų, džiugu, kad dabar per rungtynes savo gebėjimus galėjo parodyti Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai G.Galinauskas, T.Ulevičius, L.Stonkus ir A.Grigelis. Jaunieji krepšininkai tikrai neprastai susitvarkė su varžovais. Gal kai kuriems trūko pasitikėjimo savimi, bet viskas dar priešaky.

Namų rungtynėse nesustabdomas buvo B.Kartvraitas – pelnė 29 taškus, E.Alunderis pelnė 10 taškų ir 7 kartus atkovojo kamuolį, E.Sosnovskio indėlis – 8 taškai ir 14 atkovotų kamuolių.

„Šilutės“ komanda dėkoja visiems sirgaliams, kurie ištikimai palaikė per rungtynes, kurie negailėjo savo laiko ir visą sezoną buvo su savo miesto komanda.

NKL toliau tęsiasi atkrintamosios rungtynės. Nors mūsiškiams nepavyko į jas patekti, bet džiugu, kad kitais metais „Šilutė“ vis dar galės žaisti NKL ir, tikėkime, užkops į aukštesnę vietą. Dabartinė „Šilutės“ vieta turnyrinėje lentelėje – 13-ta iš 14 (13 pergalių, 25 pralaimėjimai).