„Šilutė“ buvo draugiška: viena pergalė varžovams, viena sau

F1 modePaskutinį sausio savaitgalį „Šilutės“ ekipa žaidė dvejas rungtynes. Penktadienį sulaukėme svečių iš Šakių. Šios kovos laukė visi sirgaliai, ir iki paskutinės sekundės tikėjo šilutiškių pergale. Gaila, bet tądien pergale džiaugėsi „Vyčio“ krepšininkai, rezultatu 71:74.

Kitos dienos kova vyko Joniškyje ir buvo labai įdomi ir atkali. Rezultatu 84:89  vis dėlto Laimono Eglinsko vadovaujamai komandai pavyko palaužti varžovus ir išsivežti pergalę namo. Išvykoje dienos ir rungtynių žaidėju tapo Modestas Žaunieriūnas, pelnęs 22 taškus (5/8 trit., 3/4 dvit.) ir surinkęs 24 naudingumo balus.

Lyderių akistata

Sausio 26 dieną Šilutės Vydūno gimnazijos sporto salėje sulaukėme Šakių „Vyčio“. Varžovai nuo pat pirmojo kėlinio bandė įvesti savo taisykles, ir reikia pripažinti, jiems neblogai sekėsi. Po pirmųjų sužaistų 10 min. svečiai jau pirmavo rezultatu 11:25.
Antrajame kėlinyje mūsiškiai susiėmė ir jau taikliau atakavo varžovų krepšį bei geriau susitvarkė gynyboje. Antrąjį kėlinį laimėjo mūsiškiai (19:16), bet bendroje įskaitoje dar buvo besivejanti komanda 30:41.

Trečiajame kėlinyje, komandos žaidė apylygiai 15:16, vienu tašku buvo rezultatyvesni šilutiškiai. Ketvirtojo kėlinio pradžioje svečiai dar turėjo 10 taškų persvarą (61:51), tačiau „Šilutė“ per kiek mažiau nei dvi minutes spurtavo 8:1, ir deficitą sumažino iki 3 taškų.

Rungtynių kulminacija įvyko pačioje kėlinio pabaigoje. Iki rungtynių pabaigos likus vos minutei, rezultatas buvo lygus 69:69. Prie baudų metimo linijos stojo „Vyčio“ žaidėjas G.Radzevičius, jo baudos metimai buvo taiklūs. Tuo pačiu atsakė Calebas Oetjenas, kuris atstatė pusiausvyrą likus 26 sekundėms iki rungtynių pabaigos.

Kas laimės tikrai dar nebuvo aišku, bet likus 3 sekundėms iki rungtynių pabaigos varžovas Marijus Užupis realizavo tolimą metimą ir varžovai išsiveržė į priekį. Per likusias tris sekundes šilutiškiams nepavyko rezultatyviai atakuoti ir teko pripažinti „Vyčio“ pranašumą 71:74.

„Šilutės“ ekipoje rezultatyviausi: Jeffery Perkinsas 15, Taurantas Tamošiūnas 11, Calebas Oetjenas 10.

20-oji „Šilutės“ pergalė

Šeštadienio rugtynės Joniškyje su „Delikatesu“ buvo labai atkaklios. Abi komandos aikštelėje atidavė visas jėgas besistengdamos išplėšti pergalę.

Pirmąjį kėlinį mūsiškiai laimėjo vos 2 taškais – 26:28, po antrojo rezultatas buvo lygus 16:16. Trečiajame kėlinyje varžovų krepšį rezultatyviau pavyko atakuoti mūsiškiams (19:23), tad „Šilutė“ buvo priekyje 61:67.

Likus žaisti pustrečios minutės „Delikateso“ žaidėjas Šarūnas Kulevičius pelnė du taškus ir šeimininkai laikėsi kvėpuodami varžovams į nugaras – 81:82.  Po to minutę sekė nerezultatyvios abiejų komandų atakos, o šią taškų tylą nutraukė taiklus tolimas M.Žaunieriūno metimas, kuris padidino mūsų pranašumą iki 81:85.

Netrukus „Delikatesas“ suklydo ir Justas Nausėdas realizavo abi baudas. Varžovas Mantas Margis atsakė tritaškiu ir taip pratęsė intrigą rungtynėse – 84:87. Tada Calebas Oetjenas stojo prie baudų metimo linijos, bet baudų realizuoti jam nepavyko. Netaiklus buvo ir varžovo Domininko Matučio metimas, o kamuolį gynyboje atkovojo tas pats C.Oetjenas, ir jį iškart sustabdė pražanga. Prie baudų metimo linijos stojęs „Šilutės“ legionierius realizavo abi baudas ir įtvirtino pergalę – 84:89.

Tai 20-oji „Šilutės“ pergalė. Dabar ekipa dalinasi 3 – 4 vietas su Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ komanda, kurios sąskaitoje taip pat 20 pergalių ir 10 pralaimėjimų.

„Šilutės“ komandoje daugiausia taškų varžovams sumetė: M.Žaunieriūnas 22, T.Tamošiūnas ir J.Nausėdas (9 atk. kam.) – po 19, J.Perkinsas 12, C.Oetjenas 11.

Artimiausios rungtynės bus žaidžiamos vasario 2 d. 18:00 val. namuose su Molėtų „Ežerūno“ komanda. O kitą dieną mūsų komanda išvyks į Tauragę.