„Šilutė“ buvo nesustabdoma

krepsinis f6Praėjusį savaitgalį namuose „Šilutės“ komanda vėl pradžiugino savo sirgalius, kurių tądien turbūt buvo daugiausia per visą šį sezoną. Mūsų krepšininkai iškovojo pergalę žaisdami su jonaviškiais.

Gaila, bet išvykoje mūsiškiams nepasisekė laimėti prieš varžovus vilniečius.

Po 2 kėlinių – žymi persvara

Praėjusį penktadienį „Šilutė“ namuose susitiko su Jonavos „Triobet“ komanda. Turnyrinėje lentelėje ji yra 7-oje vietoje, mūsiškiai – 13-oje. Kaip baigsis šis susitikimas, visi galėjo tik spėlioti, nes varžybų pirmosiomis minutėmis abi komandos atrodė vienodai stiprios.

Tądien sirgalių buvo pilnos tribūnos. Ar čia praėjusios savaitės pergalė prieš Joniškio „Delikatesą“ juos pritraukė, ar šiaip niūrų penktadienio vakarą prasiblaškyt norėjosi? Kaip ten bebūtų, toks sirgalių palaikymas tikrai šilutiškiams į naudą.
Iki pirmojo kėlinio pabaigos likus 3 min. 44 sek., Andrius Čižikas pataikė tolimą metimą, iškart po jo tai pakartojo Vitalis Pancerovas.

Mūsiškių išsiveržimu į priekį nepatenkinti svečiai pradėjo agresyvesnį žaidimą. Bet tai jiems nepadėjo – gavo baudą puolime.
Po pirmojo kėlinio 24:15 – pirmavome mes!

Ir antrąjį kėlinį mūsiškiams puikiai sekėsi atakuoti varžovų krepšį, bet užbaigti atakas ne visada pavykdavo. Kartais prie krepšio tiek šokinėdavo abiejų komandų žaidėjai (vis nekrisdavo kamuolys), kad kildavo klausimas, krepšinis čia ar tinklinis?

Bet šilutiškiai neleido varžovams jų pasivyti, ir likus 1 min. 11 sek. „Šilutė“ įgijo didžiausią – 16 taškų persvarą. Po dviejų kėlinių rezultatas 50:36.

Sėkmė mūsų rankose

Trečias kėlinys taip pat buvo sėkmingas „Šilutei“. Artūras Kaubrys sirgaliams už palaikymą atsidėkojo gražiu dėjimu, taip dar labiau įaudrinęs tribūnas. Po trijų kėlinių 80:54 – net 26 taškais – pirmavo mūsiškiai.

Iš trenerio Petro Joniko veido vis nedingo šypsena, nors ir pašūkauti ant žaidėjų rasdavo laiko. Bet juk negalima leisti žaidėjams atsipalaiduoti – dar laukė ketvirtas kėlinys.
krepsinis f
Ketvirtame kėlinyje jonaviškių treneris jau nebeištvėrė matyti, kaip jo komanda trypiama, ir pradėjo komentuoti kiekvieną teisėjo švilpuką. Už tai jis buvo nubaustas technine pražanga.

Sunku būti pralaiminčia komanda ir dar tokiu taškų skirtumu. Patys jonaviškiai pradėjo tarpusavyje pyktis, vienas kitą kaltinti nepagavus kamuolio ir t.t… Mūsiškiams tai tik į naudą, nes kol svečiai aiškinosi, kas kaltas dėl šio ar to, „Šilutės“ žaidėjai greitomis atakomis savo taškų kraitį vis didino…

Pasibaigus varžyboms rezultatu 103:72 pergale džiaugėsi „Šilutė“.

Per varžybas mūsiškiai pataikė 13 tritaškių (63 proc. taiklumas). Rezultatyviausi tądien buvo Evaldas Jurkus – 17 taškų, Ignas Razutis – 14, po 12 taškų pelnė Vitalis Pancerovas ir Andrius Čižikas.

Išvykoje sunkiau

Šeštadienį išvykoje šilutiškiai susitiko su Vilniaus „Š.Marčiulionio krepšinio akademija“. Pirmus kėlinius mūsiškiai laikėsi puikiai: pirmąjį kėlinį net laimėjo 24:27. Bet trečiajame kėlinyje padarytos kelios smulkios klaidelės leido išsiveržti į priekį vilniečiams, kurių iki pat varžybų pabaigos nebepavyko pasivyti. Rezultatu 87:84 pergalę iškovojo „marčiulioniukai“.

Vilniuje daugiausia taškų „Šilutei“ pelnė E.Jurkus (16), po 13 – I.Razutis ir V.Pancerovas, 10 – A.Kaubrys.

Šį savaitgalį „Šilutė“ taip pat žais dvejas varžybas. Penktadienį mūsiškiai susitinka su lyderiais – „KK Radviliškiu – Juodeliais“, o šeštadienį vėl vyksta į Vilnių, kur susitiks su „Perlu – MRU“.