„Šilutė“ du kartus nusileido Marijampolės krepšininkams

krepsinis dustin heimanSavaitgalį „Šilutė“ tiek namuose, tiek išvykoje susitiko su ta pačia Marijampolės „Sūduva – Mantinga“ komanda. Namuose mūsiškiai po pratęsimo nusileido svečiams, išvykoje pergale ir vėl džiaugėsi marijampoliečiai.

Pradžia – tikra tragedija

Praėjusį penktadienį „Šilutė“ sulaukė varžovų iš Marijampolės. Varžybų su „Sūduva – Mantinga“ pradžią galėtume pavadinti tragedija – šis žodis labiausiai atitinka pirmąjį kėlinį.

„Šilutės“ krepšininkai apie 7 minutes nepataikė nė vieno taško, o varžovai mėtė taikliai. Sirgaliai buvo netekę žado, niekas nesuprato, kas čia vyksta, ar tikrai papuolė į Nacionalinės krepšinio lygos rungtynes. Atrodė, kad aikštėje – komanda, surinkta iš gatvės ir pastatyta žaisti pirmąsias savo varžybas…

Po pirmojo kėlinio švieslentė rodė 8:26 marijampoliečių naudai. Belieka ačiū mūsiškiams tarti nors už tai, kad baigė kėlinį ne „sausai“.

Antrajame kėlinyje mūsiškiai atsigavo ir pradėjo vytis varžovus. Kėlinį jiems net pavyko laimėti 20:17, bet nuo marijampoliečių vis dar skyrė nemažas skirtumas – 28:43.

Po ilgosios pertraukos aikštelėje užvirė įnirtinga kova. „Šilutės“ krepšininkai atgavo kvėpavimą ir pradėjo kovoti. Deja, komandinio žaidimo nebuvo. Komandą gelbėjo Dastinas Heimanas (Dustin Heiman) – jis prasiverždavo pro visus varžovus ir pelnydavo taškus. Vėliau prie jo prisijungė ir Gytis Pakalniškis. Bet juk du žaidėjai negali išgelbėti visos komandos! Iš šono stebint atrodė, kad kiti žaidėjai lyg nuleido rankas, vis laukė, ką darys komandos draugai, bet ne jie patys.

Pasibaigus 3 kėliniams rezultatas buvo ženkliai sušvelnintas – mūsiškiai atsiliko vos 6 taškais – 51:57.

Ketvirtas kėlinys buvo įtemptas. „Šilutė“ šauniai vijosi varžovus, o sirgaliai, atrodė, tuoj iškris per balkoną palaikydami juos. Pagaliau visa komanda patikėjo, kad dar gali laimėti, ir atidavę paskutines jėgas šilutiškiai kovojo dėl pergalės.

Likus iki kėlinio pabaigos vos 8 sekundėms, rezultatas buvo 70:72. Prieš D.Heimaną prasižengė varžovas Paulius Knyza.

Dastinas stojo prie baudų linijos. Atsakingas momentas – abu taiklūs metimai išlygintų rezultatą. Ir jam pavyko! Rezultatas lygus – 72:72.

Varžovams per likusias sekundes nepavyko pelnyti taškų, tad laukė pratęsimas.

Po pratęsimo tiek sunkiai kovojusi „Šilutė“ turėjo pripažinti pralaimėjimą prieš „Sūduvą – Mantingą“ rezultatu 87:90.
Rezultatyviausias „Šilutės“ komandoje tądien buvo D.Heimanas – 19 taškų, 6 atkovoti kamuoliai, 3 rezultatyvūs perdavimai. Eivydas Molosčiakas pelnė 10 taškų, Evaldas Šaulys – 7 taškus. Po 6 taškus pridėjo M.Kasiulevičius ir Gytis Pakalniškis, Gytis atkovojo dar ir 5 kamuolius.

Išvykoje – irgi nesėkmė

Šeštadienį „Šilutės“ krepšininkai išvyko į Marijampolę, kur susitiko su ta pačia komanda. Šį kartą neprireikė pratęsimo, kad marijampoliečiai įveiktų mūsiškius.

Pirmąjį kėlinį mūsiškiai žaidė geriau nei namuose – jį pralaimėjo 6 taškais. Antrąjį kėlinį laimėjo 14:16, bet bendroje įskaitoje tebepirmavo marijampoliečiai – 42:38.

Mūsiškiai laimėjo ir trečiąjį kėlinį 20:21, bet ketvirtajame varžovai sujudo ir į šilutiškių krepšį sumetė 27 taškus. Mūsiškiai atsakė tik 14 taškų.

Galutinis rezultatas – 89:73 ir marijampoliečių pergalė.

Išvykoje daugiausia taškų pelnė Eivydas Molosčiakas – 19, M.Kasiulevičius – 14 taškų, 6 atkovoti kamuoliai, D.Heimanas – 12 taškų, 5 atkovoti kamuoliai ir G.Pakalniškis – 1 taškas, 5 atkovoti kamuoliai.

Šiandien mūsiškiai išvyko į Mažeikius, o gruodžio 15 d. 16.00 val. namuose priims Joniškio „Delikatesą“.