„Šilutė“ ir toliau sirgalius džiugina pergalėmis

FDar vienas puikus savaitgalis „Šilutės“ komandai, kuris baigėsi dviem pergalėmis: išvykoje su Molėtų „Ežerūno“ komanda mūsiškiai nuskynė pergalę 67:86, namų rungtynėse su pralaimėjimu namo išlydėjo Joniškio „Delikatesą“ 98:70. Dabar „Šilutės“, kurią treniruoja Laimonas Eglinskas ir Kęstutis Mačijauskas, sąskaitoje yra 4 pergalės ir du pralaimėjimai, ir turnyrinėje lentelėje ji dalinasi 3-4 vietas su Vilniaus „Perlu“.

Lemiamas 4 kėlinys

Išvykoje su „Ežerūno“ krepšininkais rungtynių pradžia buvo apylygė, abu pirmuosius kėlinius komandos pelnė po vienodai taškų (17:17, 21:21). Tad ilgosios pertraukos metu švieslentė rodė lygų rezultatą 38:38. Trečiasis kėlinys taip pat nebuvo tas, kuris leistų suvokti, kuri komanda yra vedančioji. Pasibaigus trečiam ketvirčiui „Šilutė“ pirmavo  vos 1 tašku.

Bet viskas pasikeitė prasidedant lemiamam ketvirčiui, kai mūsiškiai surengė tikrą šou: Paulius Poška pataikė iš toli, netrukus du tritaškius pridėjo Mantas Šerkšnas, o spurtą 11:2 vainikavo Evaldo Džiaugio dėjimas. Šilutiškiai išsiveržė dviženkle persvara 72:59.
Puikus smūgis šeimininkams, po kurio jiems taip ir nepavyko atsitiesti, o mūsiškiai tik dar labiau padidino persvarą ir iškovojo užtikrintą pergalę – 67:86.

Mūsų komandoje tądien geriausiai sužaidė Jamillas Powellas: pelnė 20 taškų (2/3 dvitaškių, 5/9 tritaškių, 1/3 baudų metimų), atkovojo 1 kamuolį, kartą suklydo ir surinko 12 naudingumo balų. Prie pergalės prisidėjo ir Mantas Šerkšnas 16 (4/7 trit.), Rokas Nikitinas ir Paulius Poška (9 atk. kam.) po 9.

Ketvirta pergalė iš eilės

Susitikimas namuose su „Delikatesu“ „Šilutei“ atnešė ketvirtą pergalę iš eilės. Nors pirmąjį kėlinį mūsiškiai laimėjo 4 taškais (28:24), antrame kėlinyje jie dar ženkliau persvėrė rezultatą ir ilgosios pertraukos metu švieslentė rodė 54:40. Po ilgosios pertraukos mūsiškiai nė nesiruošė mažinti tempo. Jie toliau rezultatyviai atakavo varžovų krepšį ir nuskambėjus finalinei sirenai joniškiečiams teko susitaikyti su sutriuškinimu 98:70.

Mūsiškių komandoje naudingiausiai žaidė E.Džiaugys: įmetė 17 taškų (4/5 dvit., 2/3 trit., 3/4 baudos), atkovojo 5 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 25 naudingumo balus. Tiek pat taškų sumetė ir J.Powellas (5/7 trit.), Andrius Globys 16 (3/5 trit., 9 atk. kam., 4 rez. perd.), T.Hillas 10 (4 atk. kam., 5 rez. perd., 4 per. kam.), Paulius Gvazdaitis, Andrius Gaidys ir M.Šerkšnas (2/9 trit.) po 9.

Vienas išvyksta – atvyksta kitas

Dėl šeimyninių priežasčių „Šilutės“ ekipą jau palieka 22 metų Trevoras Hillas (Trevor Curtis Hill), kuris komandoje sužaidė ketverias rungtynes. Per rungtynes jis vidutiniškai pelnydavo po 10,3 taško, atkovodavo po 5,5 kamuolio, atlikdavo 5 rezultatyvius perdavimus ir jo efektyvumas 14,3.

Komandą papildys naujas legionierius – 27 metų įžaidėjas -atakuojantis gynėjas Ronald McGhee, kuris pernai žaidė Ispanijoje. Plačiau apie jį skaitykite kitame laikraščio numeryje.