„Šilutė“ ir triuškino, ir pasidavė

futbolasKlaipėdoje vyko LFF „Druskininkų Hermio“ taurės varžybų III etapas. Šilutės futbolininkams nepavyko atsilaikyti prieš Klaipėdos „Granitą“, jie patyrė skaudų pralaimėjimą 0:3.

Po 3 dienų LFF I lygos rungtynėse „Šilutei“ pagaliau pavyko parodyti, kas šios futbolo aikštės šeimininkai – šilutiškiai 4:2 įveikė FK „Palanga“, o vienam FK „Šilutė“ žaidėjų tos dienos rungtynės buvo asmeninio rekordo pagerinimas.

Pirmas kėlinys „Druskininkų Hermio“ taurės varžybose tarp šilutiškių ir klaipėdiečių baigėsi rezultatu 0:0. Visą tą laiką mūsiškiai atliko gynėjų vaidmenį. Dalykas gal ir pagirtinas, bet II kėlinyje pasirodė mūsų žaidėjų išsekimas ir tuo pasinaudojęs klaipėdietis E.Lukoševičius pelnė du įvarčius.

Tuo „Šilutės“ triuškinimas nesibaigė. Kilus sumaiščiai tarp Šilutės komandos žaidėjų, Klaipėdos „Granito“ futbolininkas E.Mastianica 71 minutę pelnė dar vieną įvartį.

Pralaimėję rezultatu 3:0, šilutiškiai išvyko namo be atgalinio bilieto, nes neteko galimybės dalyvauti kitame taurės etape.

Šilutėje žaidžiant LFF I lygos rungtynes dėl 7-12 vietų, susitikimas tarp „Šilutės“ ir „Palangos“ buvo priešingybė prieš tai vykusioms „Druskininkų Hermio“ taurės rungtynėms.

I kėlinio 12 minutę kamuolį į varžovų vartus pasiuntė R.Šmitas, kiek vėliau jis dar kartą tai pakartojo. Rezultatas – 2:0, pirmauja šilutiškiai.

II kėlinyje stiprų žaidimą pradėjo rodyti ir palangiškiai, jų net dvi atakos baigėsi taikliais įvarčiais, kuriuos pelnė A.Paulauskas.

Toks „išsišokimas“ mūsiškiams nepatiko. Prieš pirmenybių autsaiderius, kurie besibaigiant sezonui savo sąskaitoje turi nulį taškų, užbaigti varžybas lygiosiomis 2:2 būtų blogai. Tad R.Šmitas vėl paėmė vadžias į savo rankas ir paleido dar du taiklius smūgius į varžovų vartus. Taip jis išvedė savo komandą į priekį 4:2 bei pagerino asmeninį rekordą. Prieš tai R.Šmitas I lygos I rate išvykoje su Palangos komanda buvo įmušęs 3 įvarčius.