„Šilutė“ įsitvirtino trečioje vietoje

Krepsis siluteVasario 20 d. Šilutėje vyko dviejų kaimynių komandų susitikimas. Klaipėdos „Neptūnas – Akvaservis“ ir „Šilutė“ – ne tik geografiniai kaimynai, bet ir artimiausi persekiotojai turnyrinėje lentelėje. „Šilutė“ šventė pergalę 71:63.
Prieš rungtynes Pamario sporto paramos fondo atstovas Martynas Kuncaitis įteikė atminimo laikrodį nusipelniusiam krašto treneriui Aliui Rauluševičiui. Tarp nepastebėtų žiūrovų neliko ir Panevėžio „Lietkabelio“ treneris Laimonas Eglinskas, dar praėjusį sezoną stovėjęs už mūsų komandos vairo. Jam atminimo dovaną įteikė ilgametis krepšinio entuziastas, be atlygio dirbantis konsultantu Jonas Gavėnia.

Varžybas mūsiškiai pradėjo įspūdingu spurtu įspausdami klaipėdiečius į kampą. Kėlinio pradžioje šilutiškiai vedė 13:0, tačiau po minutės pertaukėlės klaipėdiečiai atsigavo ir lipo ant kulnų. Antroje rungtynių pusėje „Šilutės“ treneris Kęstutis Mačijauskas rungtynių eigą perėmė į savo rankas ir mūsiškiai šventė pergalę – 71:63.
Šiose varžybose pamario ekipoje debiutavo dar vienas legionierius – vidurio puolėjęs iš JAV Ibrahimas Syla, žaidžiantis 10 numeriu. Pirmose rungtynėse sužaidęs 14 minučių jis pelnė 8 taškus ir atkovojo 6 kamuolius.

Rezultatyviausiai „Šilutės“ ekipoje žaidė Andrius Gaidys – 18, Omaras Alstonas – 13, Ernestas Sederevičius – 10.

Dar vieną pergalę šilutiškiai pasiekė išvykoje. Iš pralaimėjimų liūno neišlipantis Vilniaus „Perlas“ (14 – 20) Vikinglotto – NKL čempionate patyrė devintąją nesėkmę iš eilės. Šįsyk Edvino Justos auklėtiniai namuose 67:95 neatsilaikė prieš šilutiškius. Mūsiškiai dar iki pertraukos susikrovė dviženklį pranašumą (50:37), o prieš lemiamą ketvirtį pirmavo 69:54. Paskutines 10 minučių K. Mačijausko auklėtiniai pradėjo spurtu 14:4 ir nugalėtojas abejonių nebekėlė.

Šilutiškių gretose net 7 krepšininkai surinko dviženklius skaičius, o rezultatyviausiai žaidė po 13 įmetę Linas Lekavičius ir Byronas Sanfordas.

„Šilutė“: L. Lekavičius (5/8 dvit.) ir B. Sanfordas (5/8 dvit.) po 13, P. Poška, O. Alstonas (5/7 dvit.) ir I. Syla (5/7 dvit., 8 atk. kam.) po 12, S. Serapinas ir A. Gaidys (5 rez. perd., 5 kld.) po 10.

Vasario 27 d. „Šilutė“ namuose žaidė su Šakių „Vyčiu“, o vasario 29 d. su ta pačia komanda susitiks Šakiuose.