„Šilutė“ iškovojo dvi pergales, E.Šaulys gavo du apdovanojimus

krepsinis nkl SaulysPaskutinės NKL reguliaraus sezono savaitės geriausio krepšininko titulas atkeliavo į Šilutę. Tai jau trečias šį sezoną apdovanojimas, kurį gauna Šilutės „Šilutei“ atstovavęs krepšininkas.

Pirmąjį gavo Tomas Lekūnas (įpusėjus sezonui išvyko į LKL), paskui titulas atiteko Arnui Kazlauskui ir galiausiai – Šilutės fanų numylėtiniui Evaldui Šauliui.

Negana to, „Šilutė“ iškovojo pergales ir išvykoje, ir namų rungtynėse.

20-metis E.Šaulys, 196 cm ūgio puolėjas, svariausiai prisidėjo prie abiejų iš eilės „Šilutės“ pergalių.

Vasario 14 dieną „Šilutė“ žaidė išvykoje su Kauno „JAZZ-KTU“ krepšininkais. Jau buvome pripratę, kad mūsiškiai du kėlinius sužaidžia tobulai, o paskui žaidimas darosi vis lėtesnis ir pergalė išlysta iš rankų. Bet ne tądien.

Pirmąjį kėlinį mūsiškiai laimėjo 3 taškais, antrąjį ir trečiąjį nusileido varžovams, bet ketvirtąjį atsibudo ir per jį sumetė 28 taškus, o varžovams leido įmesti tik 13. Rezultatu 75:80 pergale džiaugiasi mūsiškiai.

Daugiausiai taškų „Šilutei“ pelnė A.Kazlauskas (31), jis taip pat atkovojo 6 kamuolius. Ne ką prasčiau pasirodė ir E.Šaulys – 25 taškai, 5 atkovoti kamuoliai, 1 priimtas kamuolys ir 6 išprovokuotos pražangos. Viso jis surinko 25 naudingumo balus.

Vasario 15-ąją „Šilutė“ namų aikštelėje susitiko su Joniškio „Delikatesu“. Atidavę aikštelėje visas jėgas ir sužaidę gražias rungtynes, pergale džiaugėsi Gintauto Vileitos auklėtiniai šilutiškiai, iškovoję pergalę prieš joniškiečius rezultatu 80:69.

Savų žiūrovų akivaizdoje E.Šaulys buvo dar naudingesnis. Į joniškiečių ginamą krepšį puolėjas įmetė 22 taškus, atkovojo 9 atšokusius kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, išprovokavo 4 varžovų pražangas. Jo žaidimas įvertintas 32 naudingumo balais.

E.Šaulys tapo ne tik paskutinės NKL reguliaraus sezono savaitės geriausiu žaidėju. Jam skirta dar viena nominacija: jis – „Šilutės“ fanų išrinktas geriausias 2013/2014 m. sezono žaidėjas. Evaldui įteikta atminimo skulptūrėlė.

Pasibaigus reguliariajam sezonui, vasario 27 d. startuos atkrintamosios varžybos. Mūsiškiai susitiks su Kauno „Žalgirio – Sabonio krepšinio centro“ krepšininkais.

Dabar mūsiškiai yra NKL turnyro lentelės 8-ojoje vietoje ir pirmajame atkrintamųjų varžybų etape užsitikrino aikštelės pranašumą.