„Šilutė“ įveikė „Ežerūną“, bet nusileido „Tauragei“

2 krepsis„Šilutės“ ekipa, už kurios vairo yra vyr. treneris Laimonas Eglinskas, savaitgalį namuose nesunkiai susitvarkė su varžovais iš Molėtų – 92:66, bet išvykoje užsivedusių tauragiškių neįveikė ir nusileido jiems  79:69. Namų rungtynėse naudingiausiu rungtynių žaidėju pripažintas Paulius Malašauskas: nors komandai pelnė vos 3 taškus, bet jo puikus žaidimas dalinant gražius bei rezultatyvius perdavimus komandos draugams, taip pat atkovotų kamuolių kiekis leido jam surinkti 20 naudingumo balų. Klysti tądien jis nebuvo nusiteikęs.

Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) rungtynėse šilutiškiai namų rungtynėse su Molėtų „Ežerūnu“ iniciatyvą perėmė jau pirmajame kėlinyje. Andriaus Globio ir Evaldo Džiaugio vedama „Šilutė“ spurtavo 10:0 ir įgijo dviženklę persvarą (19:8). Antrajame kėlinyje „Šilutė“ toliau laikė žaidimo vadeles savo rankose ir paskutinis kėlinys buvo tik formalumas. Tiesiog reikėjo neatleisti vadelių. Po sužaistų 40 min. švieslentė rodė „Šilutės“ pergalę rezultatu 92:66.

Mūsų komandoje tądien geru žaidimu išsiskyrė Jeffery Perkinsas (19 taškų, 4/7 dvitaškiai, 3/5 tritaškiai, 2/5 baudų metimai), atlikęs 3 rezultatyvius perdavimus, atkovojęs bei perėmęs po 3 kamuolius. Daugiausia naudingumo balų surinko P.Malašauskas (8 rezultatyvūs perdavimai, 4 perimti kamuoliai). Sezono rungtynes sužaidė ir Šilutės sporto mokyklos auklėtinis, žaidžiantis ir vyrų komandoje Erikas Mikužis – pelnė 13 taškų. 14 taškų pelnė A.Globys, 12 – Justas Nausėdas ir 11- Calebas Oetjenas.

Vasario 3 dieną mūsiškiai išvyko į Tauragę. Pirmajį kėlinį jie laimėjo 16:19, bet šis džiaugsmas nesitęsė ilgai. Antrojo kėlinio viduryje „Šilutė“ dar pirmavo 26:24, tačiau tuomet šeimininkai surengė spurtą 14:1 ir prieš ilgąją rungtynių pertrauką susikrovė solidžią persvarą (38:27).

Grįžus į aikštelę tauragiškiams ir toliau sekėsi puikiai, tai buvo tikrai jų diena – „Tauragė“ tik didino pranašumą, o rungtynėms pasibaigus „Šilutei“ teko pripažinti pirmąjį pralaimėjimą prieš šią komandą rezultatu 79:69. Prieš tai mūsiškiai dviejose susitikimuose „Tauragę“ buvo įveikę.

Tądien tauragiškiai dominavo po krepšiu, kur kovą dėl atšokusių kamuolių laimėjo 42:26. Dvitaškius šeimininkai metė 60 proc. taiklumu (23/38), kai šilutiškiai – 48 proc. taiklumu (13/27). „Šilutė“: C.Oetjenas, Taurantas Tamošiūnas ir Jeffrey Perkinsas po 13, E.Džiaugys 12, J.Nausėdas 10 taškų.

Artimiausios rungtynės mūsiškių laukia namuose vasario 9 dieną, atvyksta Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“. Kitą dieną mūsiškiai išvyksta Kauną, kur susitiks su „Žalgiriu-2“.