„Šilutė“ įveikė „marčiulioniukus“

krepsinis fSavaitgalį Šilutės krepšininkai Jonavoje gan skaudžiai pralaimėjo, tačiau namuose jie sutriuškino Š.Marčiulionio krepšinio akademijos komandą, taip iškovodami savo penktąją pergalę.

Sėkmė nusisuko

Penktadienį mūsiškiai žaidė Jonavoje. Pirmąjį kėlinį jie pradėjo entuziastingai ir išsiveržė į priekį 14:6. Deja, ši sėkmė nebuvo ilga – namų šeimininkai susiėmė ir netrukus persvėrė rezultatą 18:17.

Įgytos persvaros jonaviečiai nebeišleido iš rankų ir po dviejų kėlinių pirmavo 43:30.

Ir antroje rungtynių pusėje aikštės šeimininkai dominavo ir pasiekė pergalę 70:90.

Jonavoje „Šilutei“ daugiausiai taškų pelnė Ignas Razutis – 14, 12 tšk. pridėjo Vitalis Pancerevas, 11 –  Egidijus Ramanauskas.

Sutriuškinti „marčiulioniukai“

Šeštadienį mūsiškiai savo krepšinio salėje susitiko su Š.Marčiulionio krepšinio akademijos krepšininkų komanda. Tądien „Šilutė“ savo žaidimu džiugino ne tik savo trenerį, bet ir sirgalius. Jau nuo pat pirmos minutės mūsų komanda rodė gražų žaidimą.

Pasak vieno iš žaidėjų, pagaliau visa komanda pradėjo kalbėtis, kaip ką daryti… Tiesiog pradėjo šnekėtis aikštelėje.

Tądien puikiai sužaidė Mantas Tamaševičius. Jis, kaip įprasta, gerai kovojo dėl atšokusių kamuolių, taikliai atakavo varžovų krepšį, gerai gynėsi.

Visada greitas V.Pancerevas iš varžovų kamuolius atiminėjo kaip iš vaikų saldainius bei iškart pelnydavo taškus iš po krepšio.

Pajudėjo ir atsarginių suolelis

Prasidėjus IV kėlinukui, „Šilutė“ pirmavo jau 30 taškų. Į tai atsižvelgdamas komandos treneris Petras Jonikas po aikštelę leido palakstyti ir likusiems žaidėjams. Tad tądien visi 12 žaidėjų buvo pakilę nuo suolelio. O kad daugiau tokių varžybų: ir žiūrovams smagu, ir žaidėjai visi pajuda!

Nuaidėjus finalinei sirenai, švieslentė rodė 92:65 mūsiškių naudai. Šilutės komanda dabar turi 5 pergales ir yra  12-oje turnyro lentelės vietoje.

Tądien 19 taškų savo komandai pelnė I.Razutis, po 18 taškų – E.Jurkus ir M.Tamaševičius, 15 taškų – V.Pancerevas, 7 – A.Čižikas, 5 – E.Šaulys.

Penktadienį „Šilutė“ vyks žaisti į Radviliškį su pirmenybių lydere, laimėjusia devynerias rungtynes, „Radviliškio – Juodelių“ komanda, o šeštadienį namuose susitiks su „Perlo-MRU“ (7 pergalės) krepšininkais.