„Šilutė“ ketvirtfinalyje nusileidžia klaipėdiečiams 1:2

nkl krepsinis_silute_klp_F1_pergales_emocijos_gvildzio_foto„Mezon-NKL“ pirmenybių atkrentamosiose rungtynėse komandos žaidžia iki trijų pergalių.

„Šilutės“ ekipa su Klaipėdos „Nafta – Uni – Akvaservis“ sužaidė jau trejas rungtynes ir bendroje įskaitoje atsilieka 2:1.

Šiandien, kovo 21 d., komandos susitiks Šilutės krepšinio salėje. Jei „Šilutė“ patirtų trečią pralaimėjimą, ji iš atkrentamųjų rungtynių pasitrauktų.

Pirmasis komandų susitikimas

Įveikę Mažeikių krepšininkus, mūsiškiai stojo į kovą su Klaipėdos „Naftos – Uni – Akvaservis“ ekipa.

Pirmosios rungtynės įvy-ko Klaipėdoje. Po I kėlinio 5 taškais pirmavo klaipėdiečiai, II kėlinyje mūsiškiai į varžovų krepšį sumetė 27 taškus, o mums klaipėdiečiai – tik 13. Tad bendroje įskaitoje po 2 kėlinių pirmavo „Šilutė“ 47:38.

III kėlinyje šeimininkams pavyko išlyginti rezultatą, o IV kėlinyje komandos kvėpavo viena kitai į nugarą. Todėl rungtynių likimas sprendėsi paskutinę minutę. Tuomet klaipėdietis Mindaugas Stašys įmetė dvitaškį ir Klaipėdos ekipos deficitą sumažino iki minimalaus (80:81). Į tai dvitaškiu atsakė Simas Raupys, ir „Šilutė“ susigrąžino 3 taškų persvarą.

Likus 15 sekundžių iki mačo pabaigos, šilutiškis Arvydas Eitutavičius įmetė vieną baudą ir „Šilutė“ jau pirmavo 84:80. Bet „Naftai – Uni – Akvaservis“ viltį suteikė tritaškį pataikęs M.Stašys. Į tai taikliomis baudomis atsakė Brianas Wanamakeris ir likus žaisti 8 sekundes „Šilutei“ suteikė 3 taškų pranašumą.

Klaipėdietis Deividas Anužis tritaškiu galėjo išplėšti pratęsimą, tačiau jo šūvis tikslo nepasiekė. „Šilutė“ laimėjo 83:86.

„Šilutės“ rezultatyviausi: Brianas Wanamakeris – 18 tšk., Simas Raupys – 17 tšk., Aurelijus Pukelis – 16 tšk., Modestas Žaunieriūnas – 13 tšk., Ulyssesas Thomasas – 12 tšk.

Namų sienos nepadėjo

Šilutės krepšinio salė dar to nebuvo mačiusi: kovo 16 d. ji tiesiog lūžo nuo palaikyti savo miesto komandos susirinkusių žiūrovų. Nors „Šilutei“ nepavyko išplėšti pergalės, bet aistruoliai žemai lenkiasi saviškiams už pastangas iki paskutinės sekundės kovoti dėl pergalės.

IV kėlinio viduryje šilutiškiai pirmavo 58:54, tačiau tuomet klaipėdiečiai spurtavo 11:3 ir persvėrė rezultatą 65:61.

Vis dėlto likus žaisti 16 sekundžių U.Thomasas rezultatą išlygino, ir į lemiamą ataką pakilo klaipėdiečiai.

Po M.Stašio perdavimo pergalingą tritaškį likus žaisti vos 0,1 sekundės smeigė Džiugas Slavinskas.

Sunkia pergale 69:66 džiaugėsi klaipėdiečiai. Šia pergale jie išlygino ketvirtfinalio serijos iki trijų pergalių rezultatą – 1:1.

Namų rungtynėse rezultatyviausi „Šilutės“ žaidėjai: A.Pukelis – 18 tšk., U.Thomasas – 16 tšk., S.Raupys – 10 tšk.

Trečios rungtynės – skausmingos

Trenerio Roberto Kuncaičio vadovaujama „Šilutė“ kovo 18 dieną išvyko į trečią susitikimą su Klaipėdos „Nafta – Uni – Akvaservis“. Iš paskos vyko ir pilnas autobusas „Šilutės“ sirgalių. Gaila, bet šios rungtynės baigėsi triuškinančia klaipėdiečių pergale.

II kėlinio pradžioje po mūsiškio M.Žaunieriūno dvitaškio mūsų deficitas sumenko iki 19:25, tačiau tuomet klaipėdiečiai spurtavo 9:0 ir įgijo dviženklę persvarą, kurią išlaikė iki mačo pabaigos.

Varžovams geriau sekėsi dominuoti po krepšiais, kur kovą dėl kamuolių laimėjo 45:30.

Savo žiūrovų akivaizdoje klaipėdiečiai 83:62 (21:15, 26:9, 18:20, 18:18) sumušė „Šilutės“ krepšininkus ir serijoje iki trijų pergalių išsiveržė į priekį 2:1.

Trečiose rungtynėse rezultatyviausi „Šilutės“ ekipoje buvo: Brianas Wanamakeris – 18 tšk., Gvidas Galinauskas – 14 tšk., Justas Nausėdas – 6 tšk.

Ketvirtasis serijos mačas vyks šiandien, kovo 21 d., 18 val. Šilutės krepšinio salėje. Ateikit palaikyti savo komandą!