„Šilutė“ namie sutriuškino kauniečius, išvykoje nusileido vilniečiams

Savaitgalį „Šilutė“ namų aikštelėje įveikė Kauno „Jazz – Drimeta“ komandą rezultatu 102:76, o sostinėje šilutiškiai žaidė bene svarbiausias rungtynes su „Vilniaus“ komanda, nes laimėjusi komanda gavo kelialapį į atkrintamąsias varžybas. Deja, pergalė atiteko vilniečiams rezultatu 86:71.

„Šilutę“ paliko M.Kasiulevičius

M.Kasiulevičius „Šilutės“ marškinėlius vilkėjo 10 rungtynių, jis per rungtynes vidutiniškai įmesdavo po 4,6 taško, atkovodavo po 3,6 kamuolio ir komandos draugams asistuodavo po kartą per rungtynes.
Jau vasario 27 d. namų rungtynėse „Šilutė“ žaidė be M.Kasiulevičiaus, bet tai nesutrukdė mūsiškiams nugalėti „Jazz – Drimeta“ komandą.

Pirmąjį kėlinį abi komandos baigė 22:20, vos dviem taškais pirmavo mūsų miesto komanda. Bet II kėlinyje mūsiškiai pradėjo triuškinti varžovus – po dviejų kėlinių rezultatas buvo 59:38 mūsiškių naudai.
Po ilgosios pertraukos grįžusios komandos rodė gražų žaidimą aikštelėje, buvo ir dėjimų, ir gražių prasiveržimų. Šilutės komandoje net du žaidėjai – E.Šaulys ir A.Grigelis – pradžiugino sirgalius dėjimais į krepšį.
Nors trečią kėlinį rezultatu 23:24 laimėjo svečiai, bet bendroje įskaitoje mūsiškiai gan ženkliai pirmavo.

Ketvirtasis kėlinys „Šilutei“ buvo sėkmingesnis ir suskambus finalinei sirenai švieslentė rodė 102:76 „Šilutės“ naudai.

E.Šaulys komandai pelnė 25 taškus bei atkovojo 12 kamuolių, 21 tašką į varžovų krepšį įmetė E.Mološčiakas, 15 – E.Alunderis, 13 – B.Kartvraitas (B.Cartwright), 10 – K.Januška. Jaunieji krepšininkai taip pat prisidėjo prie kraičio: G.Galinauskas pelnė 7 taškus, A.Grigelis – 6, T.Ulevičius – 5.

Iškovoti kelialapio nepavyko

Šeštadienį, paskutinę žiemos dieną, Šilutė išvykoje susitiko su „Vilniaus“ komanda ir kovojo dėl paskutinio kelialapio į atkrintamųjų varžybų etapą.

Prieš susitikimą šios komandos turėjo vienodą pergalių ir pralaimėjimų skaičių (13/22) ir dalijosi 12-13 NKL turnyro lentelės vietomis.

Pradžia šilutiškiams buvo labai nesėkminga: vienu momentu vilniečiai pirmavo net 17:0. Bet šilutiškių tai neišgąsdino, susiėmę vyrai baigiantis II ketvirčiui skirtumą aptirpdė iki minimumo – 42:41.

III kėlinį mūsiškiai taip pat nusileido varžovams rezultatu 28:11, ir varžovai jau buvo išsiveržę į priekį 18 taškų skirtumu. IV kėlinyje mūsiškiai neatsilaikė ir pripažino vilniečių pranašumą rezultatu 86:71.
Daugiausia taškų „Šilutės“ komandai pelnė E.Mološčiakas – 16, E.Sosnovskis ir E.Šaulys – po 12, G.Galinauskas – 11.

Artimiausias rungtynes „Šilutė“ žais šeštadienį namie su „Palanga“.