„Šilutė“ neįveikė „Erelių“, nesisekė ir su baltarusiais

p FŠeštadienį „Šilutės“ ekipa žaidė rungtynes išvykoje Mažeikiuose su „Ereliais“. Iki šio susitikimo mažeikiškiai turėjo 3 pralaimėjimus iš eilės ir šią seriją jiems pavyko nutraukti. Rezultatu 89:77 jie įveikė mūsiškius. Dabar mūsų komandos sąskaitoje yra 7 pergalės ir 6 pralaimėjimai, turnyrinėje lentelėje 6-7 vietas ji dalinasi su Kauno „Žalgiris 2“.

Pirmadienį, šilutiškiai sužaidė su Minsko „Tsmoki-2“, šis susitikimas baigėsi svečių pergale 61:75.

Iš Mažeikių „tuščiomis“

Savo pranašumą šeimininkai susikrovė jau I kėlinyje, po kurio „Šilutė“ atsiliko 13 taškų (27:14). Antrą kėlinį laimėjo Laimono Eglinsko vadovaujama „Šilutė“ (15:19), bet bendrame rezultate vis tiek mūsiškiai buvo besivejančiųjų vaidmenyje (42:33). Varžovų puikus pasirodymas I kėlinyje neleido labai priartėti prie jų.

Lemiamame ketvirtyje mūsiškiams pavyko sumažinti skirtumą iki 10 taškų (55:65), tačiau Mažeikių komanda visas rungtynes kontroliavo žaidimo tempą ir mūsiškių arčiau neprisileido. Kad ir kaip L.Eglinsko vadovaujama komanda priešinosi, tačiau po finalinės sirenos teko pripažinti varžovų pranašumą rezultatu 89:77.

Po ilgosios pertraukos į aikštelę grižo šilutiškių numylėtinis Jeffery Perkinsas. Puolėjas per 17 minučių pelnė 13 taškų, atkovojo 6 kamuolius ir surinko 17 naudingumo balų. Rezultatyviai žaidė ir naujokas Žygimantas Sirvydas pelnęs 16 taškų, Andrius Globys – 15, Evaldas Džiaugys -12 ir Mantas Šerkšnas -10.

Baltarusiai kovojo užtikrintai

Tarptautiniame Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) ir Baltarusijos turnyre „Šilutė“ patyrė pralaimėjimą prieš Minsko „Tsmoki-2“ ekipą. Šis turnyras suorganizuotas Minsko komandos prašymu. Jiems stiprių varžovų Baltarusijoje nėra, svečiai norėjo dalyvauti NKL, bet jiems buvo neleista, tad pradėtas NKL ir Baltarusijos turnyras.

II kėlinyje „Šilutė“ dar pirmavo 19:18, tačiau netrukus „Tsmoki-2“ spurtavo 16:0 ir įgijo dviženklį pranašumą 34:19. Antroje mačo dalyje vaizdas aikštėje nesikeitė ir Minsko komanda užtikrintai siekė pergalės. Nors mūsiškiai stengėsi iš paskutiniųjų, bet po finalinės sirenos turėjo pripažinti varžovų pranašumą 69:52.

Po traumos grįžęs ir jau antras rungtynes žaidęs J.Perkinsas tądien buvo rezultatyviausias „Šilutės“ žaidėjas. Jis per 23 minutes pelnė 13 taškų, atkovojo 7 kamuolius ir surinko 17 naudingumo balų.

Sirgaliai priprato prie gero

Varžybų metu „Šilutės“ fanai palaikydami savo komandą negailėjo ir skaudžių replikų, o tai tikrai neužveda siekti pergalės. Yra sakoma: „kai laimi komanda, laimime MES, kai pralaimi – JIE“. Apie tokį sirgalių „palaikymą“ paklausiau trenerio L.Eglinsko. Jo veidas nešvytėjo džiaugsmu, bet jis, kaip ir visada mandagiai išdėstė savo mintis: „Dėkoju tiems sirgaliams, kurie tiki ir važiuoja su mumis į rungtynes, net į Mažeikius, ir palaiko mus ne tik tada kai laimime! O tiems, kuriems buvo gėda šiandienos rungtynėse, galiu pasakyt tik viena: prie gero greit priprantama“.

Treneris taip pat sakė, kad krepšinyje visada bus ir pergalių, ir pralaimėjimų. Sirgaliai nežino, kiek vyrai įdeda darbo, pastangų ir kaip jie stengiasi treniruočių metu, kad per tas 40 min. aikštėje padarytų viską, kad sirgaliams būtų malonu stebėti bei būtų pasiekta pergalė.

„Krepšinyje pasiteisinimams nėra laiko, to daryti ir nesiruošiame. Tokių rungtynių mes nebenorime, tad su tais kurie mus palaiko, visuomet judėsime į priekį ir stengsimės, kad jie galėtų didžiuotis būdami mūsų fanai. Nes daugiau niekur nėra kuriama tokia atmosfera, kaip čia – Vydūno sporto salėje“ – sakė L. Eglisnkas.