„Šilutė“ nesunkiai iškovojo kelialapį į ketvirtfinalį

nkl krepsinis_silute_mazeikiai_komandaKad patektų į Mezon-NKL čempionato ketvirtfinalį, „Šilutės“ vyrų krepšinio komanda turėjo tris kartus įveikti Mažeikių „Mažeikius“.  Šilutiškiams tai padaryti nebuvo sunku. Roberto Kuncaičio „Šilutės“ kariauna trečiose aštuntfinalio rungtynėse savų žiūrovų akivaizdoje įrodė pranašumą 83:78 ir seriją iki trijų pergalių laimėjo „sausai“ – 3:0.

Dabar „Šilutės“ laukia susitikimas su Klaipėdos „Nafta – Uni – Akvaservis“ krepšininkais išvykoje kovo 14 d., o kovo 16 d. 18 val. Šilutėje.

Kovo 7 d. Šilutėje vykusios trečiosios „Šilutės“ ir „Mažeikių“ rungtynės skyrėsi nuo pirmųjų dviejų: mūsiškiai jau nebedavė taip į kaulus varžovams, žaidimas buvo apylygis. Pirmąjį kėlinį 1 tašku laimėjo svečiai, antrasis kėlinys 1 tašku baigėsi mūsiškių naudai. Tad per ilgąją pertrauką švieslentė rodė lygų rezultatą 47:47.

Trečiajame kėlinyje atakuoti varžovų krepšį labiau sekėsi mūsiškiams, nors mažeikiškiai visada kvėpavo į nugarą, ir atsipalaiduoti „Šilutei“ nebuvo kada – 16:13.
nkl krepsinis_silute_mazeikiai_raupys
Ketvirtajame kėlinyje po Ernesto Bružo („Mažeikiai“) taiklaus dvitaškio rezultatas tapo lygus – 71:71. Vėliau svečiai prametė du metimus ir dusyk suklydo, o tuo pasinaudoję šilutiškiai surengė spurtą. Simas Raupys ir Brianas Wanamakeris pataikė po tritaškį, Aurelijus Pukelis realizavo abi baudas ir mūsiškiai įgijo 8 taškų pranašumą – 79:71.

Prasidėjus paskutinei minutei „Mažeikiai“ pelnė 2 taškus ir dar bandė kabintis mūsiškiams į atlapus – 79:77. Kitoje atakoje pražanga sustabdytas B.Wanamakeris pataikė abi baudas. Mažeikiškiai vėliau realizavo tik vieną baudą, o Arvydas Eitutavičius varžovo pražangą pavertė dviem taškais. Finalinė sirena skelbė „Šilutės“ triumfą – 83:78.

Po dvigubą dublį į savo sąskaitas įsirašė S.Raupys ir B.Wanamakeris, jie surinko daugiau nei pusę „Šilutės“ naudingumo balų.

S.Raupys per 34 minutes pelnė 21 tašką ir atkovojo 10 kamuolių. Tuo metu B.Wanamakeris pelnė 16 taškų, atkovojo 8 ir perėmė 4 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus bei surinko 28 naudingumo balus.

Prie komandos pergalės prisidėjo ir A.Pukelis, kuris pelnė 13 taškų ir atkovojo 8 kamuolius, bei Ulyssesas Thomasas, kuris pelnė komandai 13 taškų bei žiūrovus pradžiugino nuostabiu dėjimu iš viršaus. Tai buvo rungtynių gražiausias epizodas ir jis dabar tapo šilutiškių „Facebooko“ sensacija.