„Šilutė“ NKL lyderiams nesugebėjo pasipriešinti

nkl krepsinisSavaitgalį Roberto Kuncaičio vadovaujama „Šilutės“ vyrų krepšinio ekipa sužaidė dvejas rungtynes.

Šeštadienį Marijampolėje „Šilutę“ rezultatu 96:58 sutriuškino NKL lyderė „Sūduva – Mantinga“.

Sekmadienį „Šilutė“ namuose rezultatu 100:83 nugalėjo Molėtų „Ežerūną“.

Pastaroji pergalė mūsiškiams buvo iš lengvesnių, bet labai svarbi – nugalėjusi „Ežerūną“, „Šilutė“ gavo teisę toliau kovoti pirmojoje grupėje.

Sutriuškinti Marijampolėje

Šeštadienį čempionų titulą ginantys marijampoliečiai „Šilutei“ įrodė, kad turnyrinės lentelės 1 vietoje yra neatsitiktinai. I kėlinyje lyderiai pradėjo demonstruoti savo pranašumą: po 10 minučių „Šilutė“ buvo pelniusi tik 12 taškų, o „Sūduva – Mantinga“ – 27.

II kėlinyje mūsiškiai atsitiesė, sėkmingiau atakavo ir pelnė 24 taškus, o varžovai – 21. Bet bendroje įskaitoje vis dar „Šilutė“ gerokai atsiliko.

III ir IV kėliniai buvo panašūs į pirmąjį: NKL lyderiai marijampoliečiai pelnė dvigubai daugiau taškų nei „Šilutė“.
Po finalinės sirenos „Šilutei“ teko pripažinti sutriuškinimą rezultatu 96:58.

Mūsų ekipoje rezultatyviausias buvo Darius Kibildis, pelnęs 13 taškų. 12 taškų pelnė Simas Raupys, o Ulyssesas Thomasas ir Aurelijus Pukelis pridėjo po 11 taškų. Aurelijus tądien atkovojo net 18 kamuolių.

Pirmasis etapas baigtas

„Šilutė“ pirmąjį „Mezon-NKL“ čempionato etapą pabaigė geros nuotaikos, nes nugalėjusi Molėtų krepšininkus pakilo į 7-ąją turnyrinės lentelės vietą. Tai reiškia, kad antrajame etape šilutiškiai žais pajėgesnėje –  pirmojoje – grupėje.

Pirmojoje grupėje taip pat žais Marijampolės „Sūduva – Mantinga“, Klaipėdos „Nafta – Uni – Akvaservis“, „Telšiai“, Raseinių „Rasai“, Vilniaus „Perlas“ ir Šakių „Vytis“.

Rungtynėse su „Ežerūnu“ puikų taiklumą rodė Ulyssesas Thomasas, kuris pelnė 29 taškus bei atliko 7 rezultatyvius perdavimus. Gvidas Galinauskas taip pat sirgalius lepino gražiu žaidimu, pelnė 15 taškų.  Aurelijus Pukelis pelnė 12 taškų ir atkovojo 9 kamuolius, 12 taškų pridėjo Arvydas Eitutavičius, po 11 taškų – Simas Raupys ir Darius Kibildis.