„Šilutę“ papildė Rytis Biliartas

„Šilutės“ komandą papildė 29-erių 201 cm ūgio vidurio puolėjas Rytis Biliartas. Klaipėdietis sezoną pradėjo „Telšių“ komandoje, kurioje NKL – VIKINGLOTTO spėjo sužaisti 7 mačus.

„Šilutę“ papildė Rytis Biliartas (nuotr. M. Baranausko).

 Vidutiniškai per 17 minučių krepšininkas pelnė po 9,3 taško, atkovojo po 5 kamuolius ir rinko po 9,4 naudingumo balo.

Į „Šilutės“ krepšinio komandą įsiliejęs ir jau ne vienas rungtynes sužaidęs komandos naujokas Rytis Biliartas „Šilutės naujienoms“ trumpai papasakojo apie save.

„Esu gimęs ir augęs Klaipėdoje. Krepšinį pradėjau žaisti būdamas 8 metų pas trenerį Povilą Jefišovą Klaipėdos sporto mokykloje. Galbūt įsimintiniausia pergalė buvo kai man buvo 16 metų, Šiauliuose jaunių žaidynėse. Laimėjome pirmąją vietą. Komandoje atmosfera buvo tikrai įspūdinga, o pergalė įsimintina, nes finale žaidėme prieš Vilnių. Ten tuo metu žaidė Jonas Valančiūnas, Ovidijus Varanauskas, Darius Tarvydas.

„Šilutės“ komanda mane priėmė labai draugiškai, joje žaidžia nemažai mano draugų, su kuriais esame anksčiau kartu žaidę. Su „Šilutės“ komandos treneriu Kęstučiu Mačijausku kartu studijavome Klaipėdos universitete (KU), todėl taip pat vienas kitą gerai žinome. Atsižvelgęs į tai, net nedvejojau gavęs pasiūlymą prisijungti prie „Šilutės“ krepšininkų. Tik vieno dalyko truputį gaila – fanų. Labai gaila, kad žaidžiame be jų, nes į Šilutę visada būdavo malonu atvažiuoti žaisti, o dabar, kai esu komandos dalis, tai ypatingai gaila, kad tenka žaisti be fanų palaikymo“, – sakė R. Biliartas.