„Šilutė“ parodė, kaip nereikia žaisti

krepsinis nkl dustinNacionalinės krepšinio lygos čempionate žaidžiantys mūsų krepšininkai tęsia pralaimėjimų maratoną. Tiek išvykoje, tiek namuose „Šilutė“ nusileido varžovams gana ženkliai. Kažkoks užburtas ratas…

Nors Joniškio „Delikatesas“ turnyrinėje lentelėje užima tik 12 vietą, bet savo aikštėje susitikęs su „Šilute“ charakterį parodė: mūsiškius išvarė namo be pergalės – 99:66.

Rezultatyviausias Joniškyje buvo „Šilutės“ naujokas aukštaūgis Nerijus Anglickas, pelnęs 17 taškų. Tądien ne kaip sekėsi komandos lyderiams: Artūras Kaubrys pelnė vos 1 tašką, o Vitalis Pancerevas, kuris aikštelėje žaidė net 20 minučių, taškų visai nepelnė.

Kitą dieną „Šilutė“ savo aikštėje sulaukė pirmenybių lyderės – „Mažeikių“ komandos. Rungtynių pradžia mūsų sirgaliams suteikė daug vilčių: mūsiškiai žaidė tvirtai ir užtikrintai. Bet taip buvo tik pirmąjį kėlinį. Vėliau šilutiškiai pademonstravo, kaip nereikia žaisti krepšinio: jie nepataikė mesdami iš patogių padėčių, nepataikydavo net iš po krepšio, o klaidos sekė viena po kitos.

Kodėl taip yra? Dauguma „Šilutės“ krepšininkų džiaugiasi nauju treneriu, o ir treniruotėse visiems sekasi gan neblogai. Tik kažkodėl išėjus į aikštelę viskas apsiverčia aukštyn kojom…

Varžovai iš Mažeikių tuo pasinaudojo ir po 2 kėlinių rezultatas buvo svečių naudai 35:44.

Po ilgosios pertraukos mūsiškiai, lyg gavę gerą spyrį, pagaliau sujudo ir varžovus pasivijo 54:55. Bet netrukus „Mažeikiai“ sustatė viską į senas vėžes. Vaizdas 4-tojo kėlinio pabaigoje buvo graudus. Šilutiškiai sustojo žaidę, lyg svajodami, kad greičiau suskambėtų finalinė sirena ir leistų jiems dingti iš aikštės. Tokio auklėtinių žaidimo metu trenerio Arvydo Straupio geriau buvo nešnekinti…

„Mažeikiai“ nugalėjo 94:65. Šiose rungtynėse iš šilutiškių rezultatyviausiai žaidė Dustinas Heimanas, pataikęs 20 taškų.

Šiandien (gruodžio 7 dieną) 18 val. Šilutės krepšinio salėje rungtynėmis su Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ „Šilutė“ baigs pirmą pirmenybių ratą, o kitą dieną su ta pačia komanda, tik Marijampolėje, pradės antrojo rato kovas.