Šilutė pasitiko boksininką Evaldą Petrauską (foto)

petrauskasTas pats uostas, ta pati Šilutė, į olimpiadą Londone neseniai išlydėjusi boksininką Evaldą Petrauską, o jis dabar stebisi – lyg kas būtų pakeitę gimtinę. Išlydėtuvėse buvo susirinkę vos keli šimtai žmonių, o sutiktuvėse – keli tūkstančiai. Ir tiek daug ovacijų, šiltų apkabinimų, šypsenų, gėlių, sveikinimų, ir visi – su pasididžiavimo gaida balse.

„Tu – mūsų čempionas”, – penktadienį sakė E.Petrauskui daugybė žmonių, dėkodami už iškovotą olimpinę bronzą. Ir tvirtino tikį, kad po kelerių metų laimės auksą.

Šilutės baikeriai ant plieno žirgų, papuoštų Lietuvos valstybės ir klubo vėliavomis, atskraidino iki žmonių apsuptos scenos uosto krantine E.Petrauską ir jo pirmą trenerį Vincą Murauską.

Olimpinis Šilutės didžiavyris E.Petrauskas, po visų tiradų pagaliau gavęs žodį, pasakė tai, kas jam buvo ir liko svarbiausia. Kad Londone jautė labai labai didelį palaikymą iš Lietuvos, Šilutės ir Traksėdžių, kad jam tai padėjo ringe kovoti. Nors paskutinio laimėjimo teisėjas nepripažino.

Scenoje pasirodęs televizijos laidų vedėjas, šoumenas ir Seimo narys Arūnas Valinskas tęsėjo prieš olimpiadą duotą pažadą apsirengti suknelę jei E.Petrauskas laimės bet kokios spalvos olimpinį medalį ir jį pirmą kartą parodys savo kraštiečiams.

Šilutė ir jos priemiestis Traksėdžiai išaugino jau antrą olimpinį medalininką. Pirma sidabro medalį Seule 1988 metais iškovojo bėgikė Laimutė Baikauskaitė. Jos garbei Šilutės uosto grindinyje yra išlietas jos pėdos atspaudas. Dabar atėjo eilė jį palikti ir E.Petrauskui.

Galerija:

joomplu:6817