„Šilutė“ pradėjo trečiąjį NKL ratą

serksnas f1Prieš savaitę mūsų miesto krepšininkų komanda sužaidė dvejas rungtynes.
Galingai antrajame ketvirtyje spurtavusi „Šilutė“ sėkmingai pradėjo trečiąjį Nacionalinės krepšinio lygos ratą ir išvykoje rezultatu 82:96 įveikė Klaipėdos „Neptūną-Akvaservis“. Kitą dieną namų aikštelėje mūsiškiai susitiko su Telšių komanda, ir šįkart pergalę 82:88 išsivežė svečiai. Laimono Eglinsko treniruojama „Šilutė“ šiuo metu savo sąskaitoje turi 16 pergalių ir 14 pralaimėjimų.

Išvykoje pergalė

Pirmųjų varžybų pirmajame kėlinyje rezultatyvesnį žaidimą rodė „Šilutės“ ekipa, pasibaigus ketvirčiui mūsiškiai buvo priekyje 17:24. Bet antrajame kėlinyje šeimininkai spurtavo 11:0 ir atsidūrė pirmaujančiųjų vaidmenyje. Bet tai truko neilgai – tai buvo pirmas ir paskutinis kartas, kai tądien klaipėdiečiai pirmavo prieš „Šilutę“.

Vėliau mūsiškiai vėl persvėrė rezultatą ir pirmaujančiųjų statuso jau nebeužleido. Nors klaipėdiečiai dar buvo sumažinę deficitą iki minimumo – 69:70, tačiau tai buvo paskutinis „Neptūno-Akvaservis“ bandymas kabintis į pergalę.

Lemiamoje dvikovos atkarpoje aikštelėje dominavo L. Eglinsko vadovaujama komanda, ir vėl surengtas spurtas (7:16) leido džiaugtis pergale prieš klaipėdiečius.

Išvykoje daugiausia taškų pelnė: Jeffrey Perkinsas 20 (4/7 trit.), Mantas Šerkšnas 19, Byronas Sanfordas 18, Evaldas Džiaugys 17 (7 atk. kam.).

Namuose pralaimėjimas

Sausio 26 d. šilutiškiai savo aikštelėje priėmė „Telšius“, ir vos atvykę svečiai nieko nelaukdami jau pirmajame kėlinyje spurtavo 0:9. Bet mūsiškių tai neišmušė iš vėžių ir po pirmojo kėlinio jie atsiliko tik minimaliu deficitu 19:20. Antrajame kėlinyje taškus geriau sekėsi rinkti svečiams, tad prieš ilgąją pertrauką švieslentė rodė varžovų pranašumą 41:48.

Grįžus komandoms į aikštelę, telšiškiai vėl spurtavo ir dar labiau išsiveržė į priekį. Po trijų kėlinių švieslentė pranašavo, kad pergalės tądien mūsiškiams siekti bus sunku (58:67).

Lemiamame ketvirtyje „Šilutė“, lyg įgavusi antrą kvėpavimą, pradėjo vytis varžovus, ir likus kiek daugiau nei minutei komandas skyrė 6 taškai (73:79). Tada varžovai realizavo tolimą metimą, mūsiškiui E. Džiaugiui pavyko pelnyti 5 taškus iš eilės, bet vis tiek mūsiškiai dar buvo besivejančiųjų vaidmenyje. Netrukus M. Šerkšnas pataikė tolimą metimą, E. Džiaugys pridėjo dar ir baudos metimą, ir likus 18 sekundžių komandas skyrė vos 3 taškai (82:85). Deja, likusias sekundes geriau pasirodė telšiškiai ir po sumestų baudų džiaugėsi pergale 82:88.

„Šilutės“ ekipoje labiausiai pasižymėjo komandos kapitonas E. Džiaugys, pelnęs 21 tašką (8/15 dvit., 1/2 trit., 2/4 baud. met.), atkovojęs 7 ir perėmęs 2 kamuolius, atlikęs 2 rezultatyvius perdavimus bei surinkęs 23 efektyvumo balus. Kiti komandos nariai taip pat puikiai rinko taškus: M. Šerkšnas 21 (5 atk. kam.), Aidienas Howardas 16.