„Šilutė“ pradžiugino dar viena pergale, iškovota paskutinėmis sekundėmis

krepsinis nkl f1Šilutės vyrų krepšinio komanda „Šilutė“ savaitgalį spėjo pabūti ir pralaimėtoja, ir laimėtoja. Namų aikštelėje „Šilutė“ penkiais taškais nusileido Vilniaus „Perlas – MRU“ komandai, o išvykoje susitikusi  su Kauno „Žalgiriu-2“ išplėšė nepakartojamą pergalę vos vienu tašku.

Vilniečiams nusileido tik paskutinėmis minutėmis

Susitikimas su sostinės komanda mūsiškiams buvo tikrai nelengvas, bet greitas ir mielas akiai. Rungtynes gan sparčiai pradėjo svečiai – „Perlas – MRU“. Po pirmojo kėlinio mūsiškiai atsiliko net dvigubai – 8:16, tačiau antrajame ketvirtyje „Šilutė“ pasivijo varžovus ir net buvo išsiveržusi į priekį 30:27.

Po trečio kėlinio varžovai pirmavo dviem taškais (45:47), o ketvirtajame aikštelėje virė tikra kova: komandos kovojo taškas į krepsinis nkl Ftašką. Iki paskutinės minutės nebuvo aišku, kuri komanda šoks pergalės šokį.

Iki ketvirto kėlinio pabaigos likus 3 minutėms, dviem taikliais baudos metimais „Šilutę“ į priekį išvedė Evaldas Šaulys (54:53). Vilniečiai iškart persvėrė rezultatą savo naudai (54:60), bet Eivydas

Mološčiakas realizavo dar du baudos metimus, o tritaškį pridėjo Edgaras Sosnovskis. „Šilutę“ nuo varžovų teskyrė vos vienas taškas (59:60), bet lemiamą minutę geriau žaidė vilniečiai, ir jie šventė sunkiai iškovotą pergalę rezultatu 61:66.

Geriausiai namų rungtynėse sekėsi „Šilutės“ aukštaūgiams Nerijui Anglickiui ir E.Sosnovskiui – jie pelnė atitinkamai 18 ir 12 taškų. Po 9 taškus komandai pridėjo E.Mološčiakas ir Kostas Jonuška.

Sunki pergalė Kaune

Kitą dieną mūsų miesto komanda išvyko į Kauną, kur susitiko su „Žalgiriu – 2“. Pirmąjį kėlinį šeimininkai rodė savo valdžią ir pirmavo 9 taškais – 19:10. Po antrojo kėlinio kauniečiai jau pirmavo 10 taškų persvara.

Po ilgosios pertraukos mūsų komanda susiėmė ir trečiąjį kėlinį laimėjo 9:23, tad bendras rezultatas buvo 42:46 mūsiškių naudai.

Ketvirtajame kėlinyje iki pat paskutinės sekundės nebuvo aišku, kuri komanda laimės. Gal labiau tikėtina buvo kauniečių pergalė, nes iki rungtynių pabaigos likus vos 3 sekundėms rezultatas buvo 67:65 jų naudai.

Mūsiškių kamuolys, ir E.Sosnovskio perdavimas nuo šoninės linijos skriejo į E.Mološčiako rankas, o jis sugebėjo realizuoti tolimą metimą, permesdamas kamuolį per du varžovus. Taškai užskaityti, Šilutės komanda šventė netikėtą pergalę 67:68!

Išvykoje puikiai žaidė Evaldas Šaulys – jis pelnė 21 tašką. 16 taškų į varžovų krepšį sumetė ir N.Anglickis. Net 10 kamuolių atkovojo E.Sosnovskis.