„Šilutė“ praleido vienu įvarčiu daugiau

futbolas1Pagaliau futbolo sirgaliai vėl galės savaitgaliais pripildyti Šilutės „Žalgirio“ stadiono tribūnas bei palaikyti savo komandą.

Šeštadienį FK „Šilutė“ žaidė pirmąsias 2012 m. Lietuvos futbolo federacijos I lygos pirmenybių rungtynes namuose su Trakų „Trakų“ futbolininkais.

Varžybų stebėti susirinko 250 sirgalių, bet ir jiems nepavyko padėti „Šilutei“ išplėšti pergalės.

Su pirmosiomis varžybomis namuose futbolininkus bei jų vyr. trenerį Svajūną Česnulį, trenerį Bronių Mackevičių bei administratorių Vidą Augustinavičių pasveikino rajono meras Virgilijus Pozingis bei VšĮ „Šilutės sportas“  direktorius Dainius Gricevičius.

Prasidėjus varžyboms aikštelėje lakstė juodai balti FK „Šilutė“ futbolininkai: komandos kapitonas Liudas Lukoševičius, Marius Komovas, Robertas Šalkauskas, Edmundas Zakaras, Aurimas Slušnys, Robertas Šmitas, Darius Paldauskas, Vytautas Grėbliūnas, Rokas Girtautas, Audrius Tolis ir vartininkas Liudvikas Valius.

Ant atsarginių suolelių sėdėjo visada pasiruošę pakeisti komandos draugus Julius Užkuraitis, Vaclovas Šedys, Giedrius Kurpeikis, Rokas Nausėdas, Lukas Peteris ir vartininkas Dalius Mockus.futbolas2

2012 m. LFF I lygos pirmenybėse taisyklės nesikeitė. Vyrai žaidžia du kėlinius po 45 min.

8-ąją pirmo kėlinio minutę mūsiškis D.Paldauskas įmušė įvartį – puiki pradžia. Bet nespėjus prabėgti nė porai minučių, varžovas A.Starta atsakė tuo pačiu ir išlygino rezultatą 1:1. Pirmasis kėlinys tokiu rezultatu ir baigėsi.

Prasidėjus II kėliniui, mūsų vartininkui L.Valiui nepavyko apginti vartų – įvartį įmušė trakiečiai. Tai buvo lemiamas įvartis – rezultatu 1:2 šilutiškiams teko pripažinti svečių pergalę.

„Šilutės“ vyrų futbolo komanda dabar turės nuolatines gerbėjas – merginų FK „Blizgės“. Merginos palaikė vyrus pirmose varžybose ir šią tradiciją tęs. Tai puiki proga tobulėti joms pačioms, stebint daug daugiau pažengusius futbolininkus.

Merginos, sveikindamos su 2012 m. LFF I lygos pirmenybių I rato atidarymu, „Šilutės“ vyrų komandai padovanojo tortą, kurį kartu draugiškai suvalgė po rungtynių.