„Šilutė“ rodo kovingumą aikštelėje

krepsinisf1Prieš savaitę Šilutės „Šilutė“ parodė kovingumą. Nors namuose nusileido varžovams iš Alytaus, bet dėl pergalės svečiai nemažai turėjo pakovoti.

Išvykoje mūsiškiai visus nustebino, kai įveikė Plungės „Olimpo“ komandą.

Perlaužti žaidimo nepavyko

Namuose kovingumą demonstravusi „Šilutė“ tikrai ilgai priešinosi Alytaus „Dzūkijos“ komandai. Nors varžovai visas rungtynes kelių taškų persvara pirmavo, bet šilutiškiai jiems vis lipo ant kulnų ir neleido nė minutei atsikvėpti.

Trečiajame kėlinyje Alytaus komandai pavyko atitrūkti net 17-ka taškų, bet per kitas 10 minučių A.Straupio vadovaujami šilutiškiai sumažino deficitą iki 74:79. Deja, netrukus vis tiek teko pripažinti varžovų pranašumą 80:88.

Šilutės ekipoje pasižymėjo Eivydas Mološčiakas, pelnęs 17 taškų. Marius Kasiulevičius įmetė 15 taškų ir atkovojo 5 kamuolius, 13 pridėjo Dustin Heiman, 10 – Gytis Pakalniškis (14 atkovotų kamuolių).

Po rungtynių Alytaus „Dzūkijos“ vyr. treneris M.Jaruševičius pripažino, kad pergalė buvo tikrai nelengva, tik jo žaidėjų meistriškumas, susikaupimas atnešė jiems pergalę. „Šilutę“ jis apibūdino kaip kovingą bei turinčią gerus snaiperius komandą.

Antrasis Alytaus komandos treneris yra šilutiškis A.Kuncaitis. Pasak jo, vyrai žaidė labai agresyviai, kovingai. Paklausus, koks jausmas stebėti rungtynes iš kitos barikadų pusės – kovojant su gimtojo miesto komanda, A.Kuncaitis pasakė: „Iš tikrųjų buvo ypatingas jausmas ir kol nepagalvojau, kad reikia sirgti už savo komandą – „Dzūkiją“, tikrai vienu momentu norėjau, jog sektųsi ir priešininkams – „Šilutei“. Tai buvo keista, bet truko trumpai. Po to iš tikrųjų tapau priešininku ir darėme savo darbą“.

Tos dienos varžybas „Šilutės“ komandos vyr. treneris A.Straupis komentavo taip: „Mes nepataikėme laisvų metimų antrajame kėlinyje. Tą įrodo statistika: alytiškių pataikymo procentas – 36, mūsų – 27. Kiti statistiniai duomenys labai panašūs“.

Ketvirtame kėlinyje atrodė, kad Šilutė gali perlaužti žaidimo eigą. Pasak A.Straupio, tą žadėjo suaktyvinta gynyba, pakeista žaidimo sistema bei pataikymai į varžovų krepšį. Deja…

Išvykoje įveikė vienus iš lyderių

Išvykoje mūsiškiai žaidė su trečiąją vietą turnyrinėje lentelėje užimančiu Plungės „Olimpu“. Šilutės krepšininkai kovingumo nepaliko namuose ir šauniai kovojo išvykoje.

Po pirmojo kėlinio plungiškiai pirmavo 11 taškų. Antrajame kėlinyje mūsiškiai varžovų persvarą šiek tiek sumažino, bet vis dar buvo besivejančiųjų vaidmenyje.

Po ilgosios pertraukos išmušė ir šilutiškių valanda: trečiajame kėlinyje mūsiškiai sumetė 26 taškus į varžovų krepšį, kaip tuo tarpu varžovai – tik 16. Tad po 3 kėlinių mes pirmavome 61:63.

Liko ketvirtas kėlinys, per kurį mūsiškiai sužaidė šauniai ir išplėšė pergalę 82:87 prieš vieną iš Nacionalinės krepšinio lygos lyderių – Plungės „Olimpą“.

Tądien rezultatyviausi „Šilutės“ žaidėjai buvo: E.Mološčiakas – 25 taškai, 4 rezultatyvūs perdavimai bei 3 atkovoti kamuoliai. 12 Taškų komandai pelnė E.Šaulys ir dar atkovojo 7 kamuolius. 11 taškų pelnė G.Pakalniškis bei atkovojo 5 kamuolius, 10 taškų pridėjo M.Kasiulevičius.

Šiuo metu „Šilutė“ turnyrinėje lentelėje yra 15 vietoje (9 pergalės, 19 pralaimėjimų).

Artimiausios varžybos vyks vasario 8 d. namuose su Vilniaus „Statyba“, o vasario 9-ąją išvykoje šilutiškiai jėgas išbandys su Šakių „Zanavyku“.