„Šilutė“ Šakiuose „Vyčio“ nepasivijo

Naujajame „7bet-NKL“ sezone Šilutės „Šilutė“ jau sužaidė ketverias rungtynes, per kurias patyrė tris pralaimėjimus ir vieną pergalę.

Paskutinėse rungtynėse rezultatyviausiai žaidžantis „Šilutės“ komandos krepšininkas Delante Jonesas. (M. Baranausko nuotrauka).

Praėjusią savaitę šilutiškiai sužaidė dvejas reguliariojo sezono rungtynes.

Ketvirtadienį namuose po permainingos ir dramatiškos kovos 74:72 (28:15, 15:14, 19:23, 12:20) nugalėjo Kauno r. „Atletą“ , o šeštadienį išvykoje nusileido Šakių klubui 82:92 (11:25, 29:25, 21:19, 21:23).

„7bet-NKL“ naujajame sezone po pirmos namuose iškovotos šilutiškių pergalės prieš Kauno r. „Atletą“, šeštadienio rungtynės susiklostė visiškai priešingai. Šakių „Vytis“ galingai pradėjo pirmąjį kėlinuką ir po 10 minučių kovos buvo priekyje 25:11.

Iki mačo pabaigos likus 5 minutėms „Vytis“ turėjo tik 4 taškų pranašumą (76:72), bet tuomet spurtavo 10:0 ir nusprendė rungtynių likimą. 36 naudingumo balus surinkusio A. Pukelio vedamas „Vytis“ įveikė „Šilutę“ ir toliau žygiuoja pergalingu keliu.

„Šilutės“ komandoje rezultatyviausiai žaidė: Delante Jonesas 20 (4/6 dvit., 4/8 trit., 5 atk. kam.), Linas Lekavičius 19 (9/13 dvit., 5 atk. kam., 4 rez. perd.), Valdas Vasylius 12 (2/7 dvit., 5/9 baud., 8 atk. kam.), Rokas Mačiulis (2/3 trit.) ir Deividas Anužis (2/7 dvit., 2/3 trit., 6 atk. kam., 5 rez. perd.) po 10, Ibrahima Sylla 8 (3/7 dvit.).

Vakar (spalio 21 d.) šilutiškiai kovojo Suvalkijoje prieš daugkartinius NKL čempionus – Marijampolės „Sūduva Mantinga“ krepšininkus, o ryt (spalio 23 d.), 16 val. Vydūno gimnazijos sporto salėje susitiks su Joniškio „Delikateso“ krepšininkais.