„Šilutė“ savaitgalį ir nusileido, ir įveikė „Rasus“

kasisSavaitgalį šilutiškiai sužaidė dvejas rungtynes su ta pačia komanda – Raseinių „Rasais“. Penktadienį išvykoje „Šilutei“ nepasisekė: tris kėlinius pirmavus, išlaikyti persvaros nepavyko – pralaimėta 93:84.

Bet kitą dieną savo namų aikštelėje „Šilutė“ užtikrintai įrodė pranašumą, įveikusi „Rasus“ rezultatu 82:65.

Raseiniškiai pasivijo ir pralenkė

Penktadienį Raseinių krepšinio aikštelėje „Šilutė“ pirmoje mačo dalyje iniciatyvą turėjo savo rankose: šilutiškiai įmetė 30 taškų, kai tuo tarpu „Rasams“ pavyko pelnyti 23.

Antrojo kėlinio scenarijus buvo panašus: mūsiškiams pavyko pelnyti 5 taškais daugiau (20:25), tad prieš ilgąją pertrauką Petro Joniko ir Laimono Eglinsko vadovaujama „Šilutės“ komanda pirmavo 43:65.

Trečiajame kėlinyje šilutiškiams nebesisekė taip gerai saugoti savo krepšį: „Šilutė“ pelnė vos 13 taškų, o varžovai – 21.

„Rasų“ komandos žaidėjas Ž.Kelys trečiojo ketvirčio pradžioje pataikė du tolimus metimus ir taip užvedė raseiniškius, kad jie pradėjo kvėpuot „Šilutės“ krepšininkams į nugarą – 53:56. Ilgą laiką šilutiškius besiviję varžovai rezultatą savo naudai persvėrė antroje ketvirtojo kėlinio pusėje, kai Ž.Kelys ir P.Klemas pataikė po dvitaškį (81:77). Mūsiškiams dar pavyko atsakyti rezultatyvia ataka, tačiau tuomet varžovas V.Savostjanovas surinko šešis taškus ir įtvirtino Raseinių klubo pergalę 93:84.

Iš „Šilutės“ žaidėjų išvykoje geriausiai pasirodė dvigubą dublį surinkę Aurelijus Pukelis (pelnė 17 taškų, atkovojo 10 kamuolių) ir Edvinas Alunderis (pelnė 15 taškų, atkovojo 11 kamuolių). Tomas Lekūnas pelnė 17 taškų, Jordanas Hesteris – 13.

Namie – užtikrinta pergalė

Kitą dieną „Rasams“ teko pasisvečiuoti Šilutėje, bet būti svečiais, pasirodo, ne visada malonu. Šilutiškiai į priekį šovė nuo pat susitikimo pradžios – 10:2, negana to, jau antrojo kėlinio pabaigoje „Šilutė“ įgijo net 20 taškų persvarą – 45:25.

Po ilgosios pertraukos „Rasų“ žaidėjai spurtavo 15:3 (rezultatas tapo 51:45). O „Šilutė“ greitai nugesino kilusį gaisrą atsakydami 14:3 ir daugiau iniciatyvos iš savo rankų nepaleido. Mūsiškiai džiaugėsi užtikrinta pergale 82:65.

Namuose, kaip ir išvykoje, dvigubus dublius surinko Edvinas Alunderis (pelnė 17 taškų, atkovojo 13 kamuolių) ir Aurelijus Pukelis (pelnė 14 taškų, atkovojo 16 kamuolių). Justinas Olechnavičius komandai pridėjo 13 taškų.

Artimiausios rungtynės „Šilutės“ krepšininkų laukia kovo 3 dieną namuose su Panevėžio „Lietkabelio – 2“ komanda, o kitą dieną išvykoje – su Molėtų „Ežerūnas – Karys“.