„Šilutė“ savaitgalį iškovojo dvi pergales

Dziaugys ir_nkl_direktorius_Gvildzio_fotoPo debesuotų dienų, visada pasirodo saulė. Pagaliau ji vėl pradėjo šviesti mūsų miesto krepšinio komandai. Savaitgalį tiek išvykos, tiek namų rungtynėse vyr. trenerio Laimono Eglinsko ir trenerio Kęstučio Mačijausko vadovaujama ekipa iškovojo pergales prieš Kauno KTU ir Gargždų SC. Dabar mūsiškių sąskaitoje 10 pergalių ir 9 pralaimėjimai ir kartu su Vilniaus „Perlu“ jie dalijasi 6-7 vietas.

Namų rungtynėse šeštadienį NKL vykdantysis direktorius Giedrius Grybauskas apdovanojo lapkričio MVP – Evaldą Džiaugį įteikdamas jam atminimo statulėlę.

Rungtynės prieš kauniečius

Prieš savaitę „Šilutės“ komanda rungtyniavo su Kauno KTU krepšininkais, rungtynės buvo labai permainingos ir atkaklios. Nors po dviejų kėlinių mūsiškiai turėjo triuškinamą persvarą 41:24, tačiau per trečiąjį ketvirtį šeimininkai panaikino visą savo deficitą ir lemiamą ketvirtį komandos pasitiko lygiu rezultatu.
Iki rungtynių pabaigos likus 4 minutėms rezultatas vis dar buvo lygus 58:58. Prasižengus kauniečiui prieš Andrių Gaidį, jis realizavo abi baudas, netrukus Mantas Šerkšnas pridėjo dar dvitaškį, o Evaldas Džiaugys surinko 3 taškus ir „Šilutė“ pabėgo nuo varžovų 7 taškais 65:58. Varžovai dar bandė vytis, bet nesėkmingai ir po finalinės sirenos pergalė buvo mūsiškių rankose – 65:72.

„Šilutės“ ekipoje dviženkles sumas surinko: Evaldas Džiaugys 16 (7 atk. kam., 4 rez. perd.), Mantas Šerkšnas 13, Paulius Gvazdaitis 12 (6/7 dvit.), Jeffery Perkinsas 11 (8 atk. kam., 4 rez. perd.), Andrius Gaidys 10 (9 atk. kam., 4 rez. perd., 4 per. kam., 23 naud. bal.).

Trečioji pergalė iš eilės

Šeštadienį namų rungtynėse šilutiškiai išplėšė sunkią ir daug nervų kainavusių pergalę prieš Gargždų SC, rezultatu 87:82.

Visos rungtynės buvo įdomios ir komandos ėjo koja kojon. Antrajame kėlinyje sužaidus 3 minutes rezultatas buvo lygus 32:32, o tuomet Mantas Šerkšnas pelnė 7 taškus ir „Šilutė“ pabėgo 42:36.

Antrame kėlinyje teisėjai baudė gargždiškius technine bei nesportine pražangomis, tuo pasinaudoję mūsiškiai pabėgo nuo jų 14 taškų persvara (52:38).

Trečiasis kėlinys taip pat puikiai sekėsi „Šilutei“, kuriai pavyko pabėgti jau 22 taškais (63:41). Bet gargždiškiai taip lengvai nesiruošė pasiduoti ir prieš lemiamą kėlinį savo deficitą sumažino iki 9 taškų (56:65).

Prasidėjus paskutinei rungtynių minutei svečiams pavyko dar labiau priartėti ir komandas skyrė vos 3 taškai. Prie baudų metimų linijos stojo Simonas Serapinas, kuriam iš dviejų galimų pavyko realizuoti tik vieną metimą ir deficitas sumažėjo iki 2 taškų.

Likus 24 sekundėms „Šilutės“ vedlys E. Džiaugys pataikė vieną baudą ir mūsiškių pranašumas vėl buvo 3 taškai. Vėliau suklydus gargždiškiui, mūsiškis Rokas Nikitinas likus 8 sekundėms dvitaškiu persvarą padidino iki 5 taškų. Ir Šilutė iškovojo trečią pergalę iš eilės!

Rezultatyviausiai žaidė E. Džiaugys, kuris įmetė 24 taškus (4/11 dvit., 3/7 trit., 7/10 baudos), sugriebė 10 kamuolių, atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir surinko 31 naudingumo balą. M. Šerkšnas – 23 (5/5 baudos), J. Perkinsas – 13 (8 atk. kam.), R. Nikitinas – 7 (3/3 metimai).