„Šilutė“ savaitgalį išvykoje įveikė Tauragę ir Molėtus

F1 isvykaPraėjusį savaitgalį „Šilutės“ krepšininkai namuose nežaidė, Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) dvejas rungtynes jie žaidė išvykose.

Penktadienį Laimono Eglinsko auklėtiniai 92:75 (25:16, 18:17, 27:19, 22:23) susitvarkė su „Tauragės“ ekipa, o kitą dieną taip pat nebuvo nuolankūs ir Molėtuose – laimėjo 98:89 (31:19, 24:16, 16:20, 27:34) prieš „Ežerūną“. Dabar „Šilutė“ puikuojasi trečioje vietoje (9/3), nusileisdama Marijampolės (10/2) ir Šakių (11/1) krepšininkams.

Mūsiškiai savo žaidimo sąlygas pradėjo diktuoti jau nuo pat rungtynių Tauragėje pradžios. Sužaidus pusę pirmojo kėlinio jie jau pirmavo 8 taškais 12:20. PF2 i6vykao sužaistų dviejų kėlinių, prieš ilgąją pertrauką, švieslentė rodė vis dar mūsiškių naudai 33:43.

Grįžus komandoms į aikštelę šilutiškiai nusprendė galutinai palaužti varžovus ir spurtavo 4:16 bei išsiveržė į priekį 24 taškų persvara. Varžovai dar šiek tiek priartėjo prie „Šilutės“, sumažino deficitą iki 12 taškų, bet persverti jį pritrūko laiko, ir pergale džiaugėsi „Šilutė“, rezultatu 92:75.

Rungtynių žaidėjų išrinktas šilutiškis Modestas Žaunieriūnas pelnė komandai 26 taškus (5/8 trit.). Prie komandos kraičio taip pat prisidėjo Jeffery Perkinsas 16, Taurantas Tamošiūnas ir Justas Nausėdas po 10 taškų.

Šeštadienį šilutiškiai išvyko į Molėtus, kur iškovojo antrąją pergalę šį Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) savaitgalį.

Šiose rungtynėse mūsiškiai taip pat nuo pirmųjų pirmojo kėlinio minučių pradėjo diktuoti savo taisykles. O sužaidus pirmąsias 10 min. jie jau buvo pelnę 31 tašką, o varžovai tik 19.  Antrajame ketvirtyje šilutiškiai pridėjo dar 24 taškus ir bendroje įskaitoje pirmavo 35:55.

Po ilgosios pertraukos Molėtų „Ežerūnas“ ėmėsi mažinti skirtumą ir tai sekėsi gana neblogai. Ketvirtojo kėlinio pabaigoje molėtiškiai priartėjo 83:89, tačiau L.Eglinsko vadovaujama „Šilutė“ spurtavo 8:4 ir mačo baigtis tapo aiški – 97:87.

Šiose rungtynėse rezultatyviausi „Šilutės“ komandoje buvo Caleb Brown Oetjen 19, Justas Nausėdas 16, Evaldas Džiaugys ir Taurantas Tamošiūnas po 15, Modestas Žaunieriūnas 14, Jeffery Perkinsas 7 taškai.

Artimiausios rungtynės „Šilutės“ laukia šį penktadienį, lapkričio 17 d. namuose, kur susitiks su Kauno „Žalgiris-2“ krepšininkais.