„Šilutė” savaitgalį neišplėšė nė vienos pergalės

krepsinis nkl1Praėjusį savaitgalį „Šilutei“ nepavyko išplėšti nė vienos pergalės: namuose mūsiškiai nusileido „Žalgirio 2“ komandai, o išvykoje Klaipėdoje pralaimėjo „Naftai – Universitetui“.

Namų sienos nepadėjo

Penktadienį Šilutės krepšininkai sulaukė varžovų iš Kauno – „Žalgirio 2“ komandos. Žaidimas buvo greitas, jau pirmo kėlinio pradžioje varžovai užtvėrė mūsiškius blokais, o patys laisvai mėtė į mūsų krepšį tolimus metimus. Šilutiškių gynybos nebuvo.

„Šilutė“ bandė vytis, bet nesėkmingai – kauniečiai buvo greitesni ir greitomis atakomis vis didino savo taškų kraitį. Tad po finalinės sirenos švieslentė rodė 70:84 žalgiriečių naudai.

Daugiausiai taškų „Šilutei“ tądien pelnė Vitalis Pancerevas – 17, Evaldas Šaulys – 12, Edgaras Sosnovskis – 11 ir Darius Lavonne Brents – 10.

Išvykoje – tas pats

Dar vienas pralaimėjimas – jau trečiasis iš keturių žaistų rungtynių – šilutiškių laukė išvykoje į Klaipėdą. Rungtynėse su „Naftos – Universitetu“ pirmąjį kėlinį „Šilutė“ laimėjo 23:25, bet antrajame varžovai sumetė į mūsiškių krepšį net 27 taškus, tuo tarpu šilutiškiai – tik 13. Po dviejų kėlinių rezultatu 50:38 pirmavo klaipėdiečiai.

Per likusius du kėlinius šilutiškiams nepavyko labai priartėti prie varžovų ir nuskambėjus sirenai, skelbiančiai varžybų pabaigą, jie turėjo pripažinti dar vieną pralaimėjimą 84:76.

Rezultatyviausiai mūsų komandoje žaidė Ramūnas Račkauskas – 21 taškas, 11 atkovotų kamuolių, E.Šaulys – 15 taškų, 9 atkovoti kamuoliai, V.Pancerevas – 15 taškų.