„Šilutė“ savaitgalį turėjo vieną pergalingą kovą

nkl krepsinis_fŠį savaitgalį „Šilutė“ sužaidė tik vienerias rungtynes – namuose susitiko su Šakių „Vyčio“ krepšininkais.

Mūsiškiams pavyko atsirevanšuoti už pralaimėjimą prieš porą savaičių išvykoje.

Šį kartą Roberto Kuncaičio vadovaujama „Šilutės“ komanda įtikinamai nugalėjo „Vytį“ – 93:78, taip pratęsdami Šakių krepšininkų pralaimėjimų seriją iki keturių iš eilės.

„Šilutės“ sąskaitoje dabar yra 15 pergalių ir 14 pralaimėjimų.

Susitikimo pradžioje geriau sekėsi „Vyčio“ krepšininkams, ir po spurto 10:0 jie pirmąjį kėlinį baigė dviženkle persvara 14:24.

Bet „Šilutės“ aistruoliams ilgai laukti nereikėjo, kad „Šilutė“ beveik visiškai panaikintu deficitą (27:28), o galiausiai rezultatyviai žaidęs Modestas Žaunieriūnas komandą išvedė į priekį 40:35.

Antrajame kėlinyje „Šilutė“ pelnė 34 taškus, o varžovai – tik 15. Trečiąjį kėlinį komandos sužaidė lygiai 18:18. Bendroje įskaitoje švieslentė rodė 66:57 „Šilutės“ naudai.

Ketvirtajame kėlinyje „Vyčiui“ buvo pavykę sumažinti deficitą iki 3 taškų, bet vis tiek finalinį kėlinį geriau pavyko sužaisti „Šilutės“ krepšininkams. Jie džiaugėsi pergale 97:78.nkl krepsinis_f2

Puikų žaidimą ir svarbius taškus svarbiu momentu pelnė Modestas Žaunieriūnas. Jis iš keturių mestų tolimų metimų  pataikė 3 bei pataikė visus keturis metimus iš vidutinio nuotolio ir bendroje įskaitoje surinko 19 taškų.

Puikų žaidimą, kaip ir įprasta, parodė Aurelijus Pukelis, pelnęs 18 taškų bei atkovojęs 9 kamuolius. Tądien Aurelijus buvo apdovanotas ir suvenyru, kurį jam įteikė Nacionalinės krepšinio lygos vykdantysis direktorius Giedrius Grybauskas kaip geriausiam 5-osios savaitės NKL žaidėjui.

Šauniai prie komandos pergalės prisidėjo ir Ulysses Thomas – pelnė 15 tašlų, Brianas Wanamakeris – 14, Simas Raupys bei Arvydas Eitutavičius – po 9.

Artimiausios rungtynės „Šilutės” laukia išvykoje sausio 25 d. su Raseinių  „Rasais”, o sausio 27 d. (penktadienį) 18 val. Šilutės krepšinio salėje susitiks su svečiais iš sostinės – „Perlo” komanda.