„Šilutė“ šeštadienį šventė pergalę, o T.Lekūnas buvo arti „trigubo dublio“

krepsinis nkl„Šilutės“ vyrų krepšinio komanda savaitgalį sužaidė tik vienerias rungtynes – šeštadienį namų aikštelėje sulaukė svečių iš Joniškio. Susitikimas tarp „Šilutės“ ir „Delikateso“ buvo įdomus, mūsų krepšininkai aikštelėje įrodė, kad tai jie – šeimininkai, ir įveikė varžovus 98:85, o Tomas Lekūnas buvo netoli trigubo dublio – pritrūko vos vieno atkovoto kamuolio.

„Šilutė“ žaidė kovingai

Pirmasis kėlinys buvo apylygis: abi komandos atakavo varžovų krepšius, po sužaistų 10 minučių rezultatas buvo lygus 23:23. Antrajame kėlinyje vadžias perėmė į savo rankas Petro Joniko auklėtiniai: šilutiškiai per antrąjį kėlinį pelnė 27 taškus, tuo tarpu „Delikateso“ krepšininkai – tik 19.

Po ilgosios pertraukos kovingumo nepraradusi „Šilutė“ toliau sirgaliams demonstravo gražų krepšinį: po trijų kėlinių mūsiškiai pirmavo jau 78:58.
Ketvirtąjį kėlinį 20:27 laimėjo „Delikatesas“, bet laimėti kėlinį nereiškia laimėti visas rungtynes. Šilutiškiai turėjo nemažą taškų persvarą, todėl jie vis tiek šventė pergalę rezultatu 98:85.

Dabar „Šilutė“ su „Petrochema – Dextera“ ir Telšių „Telšiais“ dalijasi 7-9 vietomis, jų sąskaitose yra po 14 pergalių ir po 17 pralaimėjimų.

Puikiai žaidė A.Pukelis ir T.Lekūnas

Puikų žaidimą demonstravo „Šilutės“ žaidėjas Aurelijus Pukelis (nr. 24): jis rungtyniavo 36 minutes, per šį laiką pelnė 28 taškus (pataikė 11 iš 14 mestų dvitaškių ir 6 iš 9 baudas), atkovojo 8 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir blokavo 2 metimus. Iš viso surinko 35 naudingumo balus.

Tomui Lekūnui (nr. 15) visai nedaug trūko iki trigubo dublio. Jis rungtyniavo 35 minutes ir pelnė 18 taškų (3 ir 6 dvitaškiai, 2 iš 6 tritaškiai, 6 iš 7 baudos), atkovojo 9 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 15 rezultatyvių perdavimų, išprovokavo 6 pražangas bei surinko 34 naudingumo balus.
Kiti „Šilutės“ krepšininkai taip pat žaidė gerai. Edvinas Alunderis pelnė 17 taškų, 11 kamuolių atkovojo, Darius Kibildis ir Jordanas Hesteris pelnė po 13 taškų.

Artimiausias rungtynes „Šilutė“ žais rytoj, vasario 19 d., išvykoje su Raseinių „Rasai“ krepšininkais, o šeštadienį ta pati komanda atvyks kovoti į Šilutę.