„Šilutė“ su vilniečiais kovojo iki paskutinių sekundžių

krepsinis evaldas saulysIšvykoje ketvirtadienį „Šilutė“ žaidė su Klaipėdos komanda „Nafta – Uni – Akvaservis“ ir jai nusileido 82:71, tačiau kitą dieną namų aukštelėje, stebint savo sirgaliams, įveikė „Vilniaus“ krepšininkus ir džiaugėsi jau septinta pergale.

Dabar „Šilutė“ turnyrinėje lentelėje dalijasi 8-11 vietomis su „Rasų“, „Palangos“ ir „Žalgirio-2“ komandomis. Visų jų sąskaitoje yra po 7 pergales ir 9 pralaimėjimus.

Klaipėdiečiai buvo stipresni

„Nafta – Uni – Akvaservis“ savo aikštelėje žaidė užtikrintai nuo pirmojo kėlinio, tad šilutiškiams beliko tik vytis. Per pirmąjį kėlinį varžovai buvo išsiveržę į priekį 27:12, o antrą kėlinį komandos sužaidė vienodai – pelnė po 19 taškų, bet klaipėdiečiai vis dar pirmavo 15 taškų.

Po ilgosios pertraukos klaipėdiečiai toliau rodė savo pranašumą, jų atakos į „Šilutės“ krepšį dažniau baigdavosi taikliais metimais nei mūsiškių. Ketvirtą kėlinį šilutiškiai laimėjo, bet bendroje įskaitoje turėjo pripažinti varžovų pranašumą rezultatu 82:71.
Daugiausiai taškų „Šilutės“ komandai pelnė Evaldas Šaulys – 18, jis taip pat atkovojo 7 kamuolius bei atliko 3 rezultatyvius perdavimus. 14 taškų komandai pridėjo Eivydas Mološčiakas, po 11 taškų pelnė Nerijus Anglickis ir Marcus Leanard Jackson.

Sostinės komanda įveikta

Kitą dieną šilutiškiai namų aikštelėje susitiko su „Vilniumi“. Pirmajam kėliniui pasibaigus nežymų pranašumą buvo įgijusi svečių komanda – 22:24, bet antrajame kėlinyje A.Straupio auklėtiniai padidino tempą ir nutolo nuo vilniečių 57:43.
Trečiajame kėlinyje nesustabdomas buvo „Vilniaus“ komandos žaidėjas Andrew Fair, jo dėka varžovams pavyko priartėti prie mūsiškių  75:68.

Ketvirtąjame kėlinyje vilniečiai dar labiau sušvelnino rezultatą ir mūsiškiams pergalė jau pradėjo slysti iš rankų – įpusėjus kėliniui komandas skyrė vos 5 taškai. Priešpaskutinę kėlinio minutę iniciatyvos ėmėsi Evaldas Šaulys ir įnešė „Šilutės“ komandai pasitikėjimo bei vilties, kad pergalę tikrai galima iškovoti.

Bet netrukus geru žaidimu atsakė ir varžovai: Jermaine Love sušvelnino rezultatą, ir likus žaisti 30 sekundžių švieslentė rodė 93:88.

Šilutiškiams suklydus, varžovai pasinaudojo proga ir dar sumažino skirtumą iki 93:90. Tačiau netrukus dviem taikliais baudų metimais „Šilutės“ žaidėjas Jimmie J Miles vėl padidino persvarą.

Likus 2 sekundėms vilniečiams stebuklo nepavyko sukurti, ir „Šilutė“ džiaugėsi dar viena pergale rezultatu 95:90.

Puikų žaidimą ne tik išvykoje  bet ir namuose parodė E.Šaulys, jis pelnė 25 taškus, atkovojo 13 kamuolių. Jimmie J Miles pelnė 21 tašką, N.Anglickis – 14, Edgaras Sosnovskis – 9.