„Šilutė“ sutriuškino „Delikatesą“, bet nusileido „Palangai“

 krepsinis nkl 2„Šilutės“ vyrų krepšinio komanda savaitgalį namuose sutriuškino Joniškio „Delikateso“ krepšininkus, bet išvykoje pas Palangos „Palangą“ patyrė pralaimėjimą, nors turnyrinėje lentelėje Joniškio komanda yra aukštesnėje vietoje nei palangiškiai.

Peršasi išvada, kad mūsiškiams geriau sekasi žaisti su stipresnėmis komandomis.

Šilutiškių diena

Šilutėje palaikant nelabai gausiam sirgalių būriui, „Šilutė“ jau pirmąjį kėlinį spaudė varžovus iš Joniškio. Šilutiškiai rodė ne tik gražų žaidimą, bet ir rezultatyviai užbaigdavo atakas, todėl gerokai išsiveržė į priekį – pirmojo kėlinio rezultatas buvo 27:15.
Antras kėlinys baigtas apylygiu rezultatu 19:18, bet bendroje įskaitoje mūsų miesto komanda vis tiek pirmavo – 46:33.

Sirgaliai bijojo, kas bus po ilgosios pertraukos, nes jau ne kartą „Šilutė“, puikiai sužaidusi du pirmus kėlinius, atleisdavo vadžias.

Smagu, kad šįkart taip nenutiko ir mūsų krepšininkai, visi iki vieno, žaidė puikiai iki galo ir laimėjo rezultatu 96:70. Deivido Pukio tolimi taiklūs metimai užvesdavo ne tik komandą, bet ir visą tribūną. Žavėjo Evaldo Šaulio „skraidymas“ aikštelėje: peršokęs ne vieną aukštaūgį, jis susirinko nemažai kamuolių, o kur dar jo gražūs apėjimai ir pelnyti taškai. Naujokas Dominikas Matutis puikiai matė aikštelę ir atliko ne vieną puikų perdavimą komandos draugams, kurie pelnydavo taškus, o Dominikas rezultatyviais perdavimais gerino savo žaidimo statistiką.

Mūsų komandos aukštaūgiai Nerijus Anglickis, Edgaras Sosnovskis, Marcus Jackson taip pat puikiai žaidė ir pelnė nemažai taškų.

Rezultatyviausi: E.Šaulys – 27 taškai, 14 atkovotų kamuolių, D.Matutis – 19 taškų, 10 rezultatyvių perdavimų, 14 taškų, M.Jackson – 11 atkovotų kamuolių. Po 12 taškų pelnė D.Pukis ir N.Anglickis bei atkovojo atitinkamai 6 ir 4 kamuolius.

Palangoje – pralaimėjimas

Šeštadienį „Šilutės“ išvyka į Palangą baigėsi pralaimėjimu 66:55. Mūsiškiai visas rungtynes buvo besivejančių vaidmenyje, nors iš vakaro nugalėjo daug stipresnę komandą. Bet krepšinis – ne matematika, kamuolys – apvalus…
Išvykoje E.Šaulys pelnė 18 taškų, atkovojo 11 kamuolių, D.Matutis pelnė 13 taškų, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, E.Sosnovskis plnė 19 taškų, atkovojo 13 kamuolių.