„Šilutė“ tik po pratęsimo nusileido klaipėdiečiams, o prieš Telšius triumfavo

nkl krepsinis_pukelis_gvildzio_fotoSavaitgalį „Šilutės“ krepšininkai namuose sulaukė svečių – Klaipėdos „Nafta – Uni – Akvaservis“. Tai II vietą Mezon-NKL čempionato turnyrinėje lentelėje užimanti komanda. Išsiaiškinti, kuri komanda stipresnė, prireikė pratęsimo. Deja, po papildomai sužaistų 5 minučių pergalė atiteko klaipėdiečiams – 79:86.

Išvykoje Telšiuose mūsiškiams sekėsi geriau – rezultatu 67:94 įveikė „Telšių“ komandą.

Bendroje įskaitoje „Šilutė“ dabar turi 18 pergalių ir 17 pralaimėjimų bei turnyrinėje lentelėje yra penktoji.

Pratęsimas išaiškino stipresnius

Vasario 10 dieną Šilutės krepšinio salėje susitiko „Šilutė“ ir „Nafta – Uni – Akvaservis“ komandos. I kėlinyje labiau sekėsi svečiams. Jie per 10 minučių pelnė 21 tašką, mūsiškiai – 16. II kėlinį komandos sužaidė apylygiai (13:14), bet pirmavo vis dar R.Vaišvilos vadovaujama klaipėdiečių komanda.

Po ilgosios pertraukos toliau virė atkakli kova. Visas įdomumas prasidėjo IV kėlinyje, kai mūsiškiai prisivijo varžovus bei juos aplenkė. Bet klaipėdietis Viktoras Chodosovskis iššovė svarbius taškus būtent tada, kai Klaipėdos klubui labiausiai to reikėjo.
Mačą starto penkete pradėjęs, tačiau tik 14 minučių žaidęs aukštaūgis V.Chodosovskis IV kėlinyje smeigė du tritaškius, iš kurių vienas išvedė svečius į priekį prieš pat prasidedant paskutinei ketvirčio minutei – 71:68.

Bet šilutiškiai taip pat nesnaudė, Modestas Žaunieriūnas pataikė abi baudas, pražanga sustabdytas Aurelijus Pukelis turėjo progą persverti rezultatą „Šilutės“ naudai, bet pataikė tik vieną metimą ir nugalėtojui išaiškinti prireikė pratęsimo – 71:71.

Pratęsimo metu vėl buvo nesustabdomas V.Chodosovskis. Jis pelnė 9 taškus bei inicijavo „Naftos – Uni – Akvaservis“ spurtą 13:4. Po jo klaipėdiečiai atitrūko ir atgal nebesižvalgė – 84:75. „Šilutei“teko pripažinti varžovų pranašumą.

„Šilutės“ rezultatyviausi: Aurelijus Pukelis – 15 tšk., Brianas Wanamakeris – 15 tšk., 8 atkovoti kamuoliai, Arvydas Eitutavičius – 11 tšk., Gvidas Galinauskas – 10 tšk., 9 atkovoti kamuoliai, Ulyssesas Thomasas – 10 tšk.

„Telšiai“ nepasipriešino

Triuškinančią pergalę „Šilutės“ krepšininkai pasiekė vasario 11 d. Telšiuose. Mūsiškiai dar I kėlinyje įgijo dviženklį pranašumą (16:28) ir jį vis didino iki mačo pabaigos. II kėlinį „Šilutė“ laimėjo 17:25 (bendras rezultatas – 33:53), III kėlinį „Šilutė“ baigė 14 taškų persvara (54:68), nors III kėlinyje telšiškiai sėkmingai priešinosi šilutiškiams ir kėlinį laimėjo 21:15.   IV kėlinyje „Šilutė“ vėl buvo negailestinga namų šeimininkams. Šilutiškiai dar labiau nutolo nuovaržovų ir iškovojo pergalę rezultatu 67:94.

Tai buvo trečia „Šilutės“ pergalė prieš „Telšius“ per 4 šio sezono tarpusavio dvikovas.

„Šilutei“ daugiausiai taškų pelnė: Brianas Wanamakeris – 22, Modestas Žaunieriūnas – 19, Aurelijus Pukelis – 15, Tomas Zdanavičius – 12, Arvydas Eitutavičius – 11.

Mezon-NKL čempionate nenumaldomai artėjant žaidėjų registracijos termino pabaigai, komandos skuba įrašyti naujus krepšininkus. Roberto Kuncaičio treniruojama „Šilutė“ suteikė šansą dviems jauniesiems krepšininkams – Mantui Balčiauskui ir Žygimantui Vaitkui. Abiems šiems Šilutės sporto mokyklos auklėtiniams yra po 17 metų.