„Šilutė“: trys pergalės ir trys pralaimėjimai

Spalio 23 d. trečiąją pergalę „7bet-NKL“ iškovojo „Šilutė“ (3-3). Kęstučio Mačijausko auklėtiniai namuose 98:63 sutriuškino Joniškio „Delikatesą“ (1-5).

„Šilutės“ krepšinio komanda. (S. Gvildžio nuotr.).

Antrajame kėlinyje į priekį išsiveržusi „Šilutė“ sutriuškino svečius iš Joniškio: pelnė 23 taškus, varžovams leido pelnyti tik 9 ir susikrovė 14 taškų persvarą (41:27).

Šilutės komandai Delante Jonesas per 18 min. pelnė 18 taškų (6/7 dvit., 2/3 trit.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 21 naudingumo balą. Joniškiečiai paskutinį smūgį patyrė IV kėlinyje. Per jį Andriaus Banio auklėtiniai praleido net 35 taškus ir prarado šansus kovoti dėl pergalės.

Joniškio ekipos gretose išsiskyrė Laimonas Remeikis. Puolėjas surinko 11 taškų (3/7 dvit., 1/3 trit., 2/6 baud.), 9 atkovotus kamuolius, 1 rezultatyvų perdavimą ir 14 naudingumo balų.

Spalio 30 d. „Šilutė“ žais išvykoje su Vilkaviškio „Perlu“, varžybos transliuojamos 16 val. per Yuo Tube kanalą.