Šilutė turi dar vieną kultūrizmo čempioną

kulturistas Ernestas 2Šis ruduo derlingas ir dosnus dar vienam čempionui iš Šilutės – septyniolikmetis Ernestas Gumuliauskas, padedamas trenerio Kęstučio Vaičiūno, užsibrėžė tikslą ir vos per 5 pasiruošimo mėnesius jį įgyvendino su kaupu. Vaikino rankose – Baltijos šalių kultūrizmo čempionato I vietos apdovanojimas, o raumeningą krūtinę puošia čempiono medalis.

Jaunas, ambicingas, ryžtingas ir kitokiomis stiprios valios žmogaus savybėmis apdovanotas Ernestas ne tik džiaugiasi pirmuoju savo laimėjimu, bet ir nestokoja naujų planų ateinančiam pavasariui. Vaikinas toliau kantriai sportuoja, laikosi režimo ir sieks aukštumų.

Su jaunu čempionu susitikome sporto ir sveikatingumo centre „Atėnai“. Čia Ernestas kasdien lieja prakaitą, kai tik atranda laiko po pamokų. Beje, vaikino mokslams Šilutės žemės ūkio mokykloje sportas nė kiek netrukdo, net atvirkščiai, padeda – stiprina valią ir pasitikėjimą savimi.

Kažkada lankytas dziudo treniruotes Ernestas iškeitė į treniruoklių salę. Čia po kurio laiko ir sulaukė trenerio Kęstučio pasiūlymo dalyvauti kultūrizmo ir fitneso varžybose. Trenerio akis neapsiriko: Ernesto fiziniai duomenys ir vidinė stiprybė šį rudenį vainikuoti pirmaisiais laimėjimais.

Siekdamas tikslo, Ernestas prakaitą liejo nuo šių metų birželio mėnesio. Sunkiausia buvo griežta mityba: jokių saldumynų, vien tik vištiena ir ryžiai. Bet stiprų vaikiną guodė mintis, jog po varžybų jis galės pasimėgauti įvairiais gardumynais, kurie iki tol buvo griežtai uždrausti. Kaip vėliau prisipažino šilutiškis, taip ir įvyko vos tik jis nulipo nuo scenos…

Po spalio mėnesį įvykusių debiutinių varžybų Vilniuje, kurias galima pavadinti generaline repeticija, laukė lapkričio 16 d. Garliavoje rengiamas vienas didžiausių kultūrizmo renginių Baltijos šalyse – 2014 metų Baltijos NAC kultūrizmo čempionatas.
Čia Ernestui plačiai nusišypsojo sėkmė: jaunimo iki 19 m. amžiaus kategorijoje jis tapo lyderiu.

Po varžybų paklaustas, kas lėmė tokią sėkmę, Ernestas atviravo, jog tik didelis noras, stipri valia, ryžtas ir griežtas maisto režimas.

Tuo pačiu norisi pasidžiaugti ir dar vienu laimėjimu, tik šįkart skirtu sporto ir sveikatingumo centrui „Atėnai“. Spalio mėnesį Klaipėdoje, „Akropolio“ arenoje, Šilutės sporto ir sveikatingumo centras „Atėnai“ apdovanotas trečiąja vieta kaip vienas geriausių sveikatingumo centrų šalyje.