„Šilutė“ užbaigė vieną geriausių savo sezonų

teamBalandžio 3 d. Šilutės Vydūno gimnazijos sporto salėje susitiko „Šilutė“ ir Kauno „Žalgiris-2“. Jų laimėjimų serijos buvo 2:2, tad tądien vyko lemiama kova, o išsiaiškinti, kas pateks į finalinį ketvertą Jonavoje prireikė maksimumo. Po dramatiškos ir lygios kovos pergalės šokį šoko svečių komanda rezultatu 77:75. Tad mūsų šaunieji krepšininkai sezoną baigė, o „Žalgiris-2“ keliauja į finalinį ketvertą Jonavoje.

Ketvirtfinalio serijoje varžovai „Žalgiris-2“ atsiliko nuo mūsiškių 1-2. Mūsiškiams išvykus į Kauną buvo puiki proga išplėšti pergalę 1:3, bet to padaryti nepavyko, kauniečiai išlygino rezultatą ir išplėšė lemiamų rungtynių pergalę. Lemiamos rungtynės, kurios vyko Šilutėje, sukvietė didelį būrį sirgalių, kurie ir prieš tai ištikimai palaikė savo komandą.

Nuo pat pirmojo kėlinio komandos žinojo, kas jų laukia išplėšus pergalę, tad stengėsi iš širdies. „Šilutės“ vyr. treneris Laimonas Eglinskas nuo pirmųjų sekundžių pasirinko gynybos strategiją, kuri pasiteisino. Vyrai gynėsi šauniai, po pirmojo kėlinio pirmavo 2 taškais 23:21.

Antrasis kėlinys taip pat baigėsi mūsiškių naudai, tad per ilgąją pertrauką švieslentė rodė „Šilutės“ pranašumą 44:38.

Trečiasis kėlinys buvo labai nerezultatyvus abiems komandoms. Kamuolys vis išsisukdavo iš lanko, o ir komandos gynyboje atidavė visas jėgas. Tad per sužaistas 10 min. mūsiškiai pelnė 11 taškų, varžovai – 8. Bendroje įskaitoje mūsiškiai vis dar pirmavo 55:46. Vis tik žalgiriečiams viską lemiančiame kėlinyje pavyko susiimti ir sušvelninti deficitą iki 2 taškų (59:57).

Vėliau „Šilutė“ sužaidė vėl sėkmingą atkarpą ir įgijo 5 taškų pranašumą (68:63). Tačiau jis greit ištirpo, kai vienos atakos metu žalgiriečiams pavyko surinkti 5 taškus. Kai M.Jogėla pelnė 3 taškus, tuo pat metu po krepšiu, norėdami užsiimti geresnę gynybos poziciją, susistumdė du žaidėjai. Pražanga buvo skirta šilutiškiui, o prie baudos linijos stojo kaunietis G.Masiulis. Šiam krepšininkui pavyko įmesti abu baudos metimus bei išlyginti rezultatą.

Prasidėjus paskutinei ketvirčio minutei, žalgirietis I.Sargiūnas pelnė 2 taškus ir padidino kauniečių persvarą (70:73). Mūsiškis Taurantas Tamošiūnas iš karto atsakė taikliu tritaškiu ir rezultatą išlygino (73:73). Komandos dar kartą apsikeitė taškais ir rezultatas toliau buvo lygus (75:75). O mačo didvyriu tapo I.Sargiūnas, kuris iki rungtynių pabaigos likus sekundei atliko reidą krepšio link bei pelnė 2 taškus ir išplėšė pergalę jauniesiems žalgiriečiams.

„Šilutė“: T.Tamošiūnas 21, Modestas Žaunieriūnas 14, Calebas Oetjenas 11 taškų.

Po rungtynių sirgaliai skandavo „ačiū“  savo miesto komandai, šaukė „Jūs vis tiek mūsų čempionai“,  „Jūs geriausi!“

Tai puiki padėka „Šilutės“ ekipai už visą šį nuostabų ir neįtikėtiną sezoną.

Po rungtynių Šilutės komanda savo feisbuko paskyroje taip pat dėkojo sirgaliams ir rėmėjams: „Sakome jums nuoširdų AČIŪ! Dėkojame Jums už patį geriausią palaikymą visoje lygoje, už Jūsų pagalbą ir už Jūsų atiduotas širdis bei gerkles sergant už mūsų Miesto komandą! Mes žemai lenkiamės Jums mielieji! Sakome AČIŪ ir iki kito sezono!  Skausmas laikina, šlovė amžina!!!!!!!“