Šilutėje aibę triukų demonstravo garsiausi pasaulio motoakrobatai

Sekmadienį (rugpjūčio 30 d.) Šilutės senojo turgaus aikštėje aibę pasirodymų su motociklais šilutiškiams demonstravo garsiausi atletai: Arūnas Gibieža, Šarūnas Kezys ir Nerijus Malinauskas.

Senojo turgaus aikštėje, ankštame „garde“ su savo dviem kolegomis aibę triukų nemokamai šilutiškiams dovanojo rokiškėnas A. Gibieža. Pasak A. Gibiežos, jis atlieka unikalų triuką, kurio niekas kitas nedaro pasaulyje. Balansuodamas ant motociklo galinio rato, A. Gibieža užsiropščia ant jo vairo ir, rankomis jo neliesdamas, sugeba suktis ratu. „Unicycle no handers“ – taip šį triuką pavadino lietuvis, susilaukęs dešimčių tūkstančių gerbėjų dėmesio ir motociklininkų palaikymo visame pasaulyje.

Neseniai Aras nusprendė surengti apklausą, lėmusią jo turo maršrutą. Beveik visą mėnesį skaitytojai balsavo už savo miestus bei miestelius. Labiausiai jis buvo laukiamas Rokiškyje – net 19 proc. visų balsavusiųjų savo balsą atidavė būtent šiam miestui. Antroje vietoje pagal balsų skaičių buvo Šilutė, trečią ir ketvirtą vietas dalinosi Kretinga bei Telšiai. Tuo tarpu uteniškius nuo Aro ir jo draugų pasirodymo skyrė vos keletas balsų – tik trijų žmonių persvara penktąja turo stotele tapo Kretinga.

Prie šios avantiūros ir kelionės po Lietuvą taip pat prisijungė Aro kolegos – Š. Kezys ir N. Malinauskas iš „Utena Stunt Riders“ komandos. Šarūnas yra Gineso rekordininkas – daugiausiai apsisukimų ant vieno rato per minutę padaręs motoakrobatas pasaulyje. Tuo tarpu Nerijus yra motociklų dizaino architektas, kuris dirbo prie visų trijų atletų motociklų.