Šilutėje dirbanti estetinio plombavimo gydytoja – geriausia Lietuvoje

 estetinis plombavimas_Irma_LubieneDanės odontologijos klinikoje Klaipėdoje ir Šilutėje (vadovas Alvydas Vaičiūnas) dirbanti gydytoja Irma Lubienė iškovojo pirmąją vietą „Estetiko 2018“ konkurse ir tapo geriausia estetinio plombavimo specialiste šalyje.

Gydytojos profesionalumas bei kruopštumas sužavėjo konkurso komisijos narius, kurie skyrė tik aukščiausius balus.

Kolegų ir šeimos pastūmėta konkurse dalyvauti, Irma džiaugiasi šiuo jos darbo pripažinimu ir įvertinimu. Smagu jai ir dėl to, kad per vieną dieną savo pacientei ji galėjo akivaizdžiai pagražinti šypseną, tokiu būdu suteikti daugiau pasitikėjimo savimi ir noro šypsotis.

Konkurse dalyvauja tik geriausi specialistai

Konkursą „Estetiko“ organizuoja Nacionalinės estetinės odontologijos akademija. Kasmet šis konkursas sulaukia vis didesnio susidomėjimo ir kasmet pritraukia tik gabiausius bei talentingiausius odontologijos meistrus.

Norint tapti profesionaliu bei konkurencingu savo srities specialistu, nebepakanka vien profesinių gebėjimų ar talento, būtinas ir visuomenės pripažinimas. Šiuolaikinė grožio ir estetikos rinka yra ypatingai reikli, todėl svarbi ne tik akademinė, bet ir papildoma veikla, kuri ugdo specialisto gebėjimus, padeda kurti naujas pažintis bei gali prisidėti prie sėkmingos specialisto karjeros.

Viena iš galimybių – tai konkursas „Estetiko“, kurį kasmet organizuoja Nacionalinė estetinės odontologijos akademija. Konkursas unikalus tuo, jog laimėtojas pripažįstamas aukščiausio lygio profesionalu.

Gegužės mėnesį klinikoje „Neodenta“ septyni gabiausi estetinio plombavimo specialistai varžėsi dėl estetinių restauracijų profesionalo vardo. Jie septyniems atrinktiems pacientams nemokamai padovanojo naują, estetišką šypseną. Graži ir sveika šypsena atlieka svarbų vaidmenį kiekvienoje mūsų gyvenimo srityje.

„Estetiko“ kol kas yra vienintelis konkursas Lietuvoje, leidžiantis ekspertų vertinimais, pagal tam tikrus kriterijus, įvertinti gydytojo profesionalumą, kruopštumą, meninius sugebėjimus, sukuriant kuo tikroviškesnį, natūraliai atrodantį rezultatą.

Kiekvienas konkurso komisijos narys yra savo srities ekspertas, kuris, įvertinęs gydytojo meistriškumą bei galutinį rezultatą, renka geriausią Lietuvoje estetinės restauracijos specialistą.

„Kruopščiai bei profesionaliai atliktos restauracijos ir akivaizdus rezultatas – laimingi pacientai, nepalieka nei menkiausių abejonių, kam patikėti savo šypseną“, – teigia Saulius Skambinas, choreografas, respublikinių ir tarptautinių šokių turnyrų dalyvis, daugkartinis Lietuvos šokių projektų laimėtojas, estetikos ir etiketo taisyklių žinovas.

„Toks gydytojo pripažinimas, tarsi tam tikras sėkmės garantas, o gydytojas, atlikdamas savo darbą, atnaujindamas ar atkurdamas šypsenas, prisideda prie paciento gyvenimo kokybės ir nuostabios ateities“, – pratęsia mintį Joana Bartaškienė, daugkartinė Lietuvos gimnastikos čempionė, sporto meistrė, aerobikos Lietuvoje pradininkė bei Lietuvos moterų sporto asociacijos viceprezidentė.

Pripažinta geriausia Lietuvojeestetinis plombavimas_4

„Šilutės naujienoms“ gydytoja Irma pasakojo, kad apie šį unikalų konkursą žinojo porą metų, Jau anksčiau jai kirbėjo mintis jame sudalyvauti, išbandyti savo jėgas, pakonkuruoti su kitais šios srities specialistais, kiekvieną dieną atliekančiais estetines restauracijas.

„Į konkursą mane atvedė smalsumas, noras parodyti savo darbus bei pagražinti konkurso pacientų šypsenas“, – sako gydytoja.

„Estetiko“ konkurso finalas įvyko gegužės 11 dieną Kaune, jame dėl geriausiojo vardo rungėsi septyni gydytojai. Septyniuose atskiruose kabinetuose jie dirbo nuo ryto iki pat vakaro. Pavyzdžiui, I.Lubienė savo pacientei plombuoti keturis priekinius dantis baigė apie 19 val.

Žmonės, kuriems konkurso metu buvo nemokamai pakoreguotos šypsenos, prieš tai siuntė savo anketas, nuotraukas ir buvo atrinkti iš labai daug kandidatų. Prieš atliekant estetinį plombavimą jiems dar buvo atliktos dantų higienos, balinimo procedūros. Kad iškart būtų galima plombuoti ir dantenos nekraujuotų.

I.Lubienė prisipažįsta, kad dalyvauti šiame konkurse reikėjo ir drąsos, nes jos darbą vertino ir komisija, sudaryta iš gydytojų odontologų ir pramogų pasaulio atstovų. Gydytojų darbas buvo vertinamas remiantis įvairiais kriterijais – nuo estetinio vaizdo iki kokybės, darbo su asistentu.

Galiausiai visą jaudulį ir nuovargį atpirko apdovanojimas – krištolinių rankų statulėlė ir 1-osios vietos įvertinimas.

Tapusi geriausia Lietuvoje odontologė jau pagalvoja, kad galbūt ateityje savo jėgas ir profesionalumą norėtų išbandyti užsienio estetinio plombavimo konkursuose. „Noras yra didesnis negu anksčiau“, – sako ji.

Sukuria gražias šypsenas per dieną

Irma yra tikra klaipiedietė. Ilgą laiką ji dirbo Vilniuje, tačiau prieš trejus metus sugrįžo į gimtąjį miestą. Dirbti į Šilutę ji atvažiuoja du kartus per savaitę.

„Ji labai maloni ir gera specialistė“, – apie I.Lubienę atsiliepia jos klientai.

Kasdieniame darbe gydytoja specializuojasi restauracinėje odontologijoje, dažniausiai atlieka estetinį plombavimą. Smagiausia jai šiame darbe tai, kad per vieną vizitą, suplombavus 4-6 priekinius dantis, gali stipriai pasikeisti paciento šypsena.

Estetinio plombavimo metu yra astatomi dantų nudilimai, suformuojami natūralūs dantų ilgiai, netgi galima ištiesinti dantis ar atstatyti jų skaidrumą. Tačiau kai yra dantų susisukimai arba susigrūdimai, visų pirma gydytoja rekomenduoja ortodontinį gydymą. Estetinis plombavimas visiškai neskausmingas (kur reikia nuskausminama), atliekant jį mažiausiai pažeidžiami danties audiniai.

„Estetinis plombavimas keičia šypsenas per vieną dieną, prideda žmogui pasitikėjimo ir džiaugsmo. Žmonės ateina su didesnėmis ar mažesnėmis problemomis, bet jiems jos labai aktualios, kartais netgi kankinančios. Kartais tokiems žmonėms pasižiūrėti į veidrodį yra diskomfortas, o estetinio plombavimo dėka per dieną galima visų šių kompleksų atsikratyti“, – sako gydytoja.

Gydytoja neišskiria pacientų Klaipėdoje ir Šilutėje. Anot jos, visi noriai ateina, konsultuojasi, nes nori turėti gražias šypsenas.
Laisvalaikiu gražias šypsenas sukurianti specialistė mėgsta keliauti, būti gamtoje. Taip pat mėgsta knygas ir filmus.