Šilutėje dziudo turnyre netrūko ir džiaugsmo, ir nusivylimo

dziudo talineVasario 7-ąją Šilutės Pamario pagrindinės mokyklos sporto salėje vyko berniukų ir mergaičių dziudo turnyras, jame dalyvavo daugiau kaip 70 sportininkų iš įvairių Lietuvos miestų.

Šilutės dziudo klubo sportininkų buvo gausiausias būrys – 25 imtynininkai.

Daugeliui jaunųjų sportininkų šios varžybos buvo pirmosios, tad netrūko džiaugsmo ir nusivylimo akimirkų.
Geriausiai sekėsi mažiausiems sportininkams, gimusiems 2007 m. ir jaunesniems. Šioje amžiaus grupėje čempionais tapo Domas Plikšnys (sv. kat. iki 25 kg) ir Gabrielius Mickus (sv. kat. iki 27 kg).

Antrąsias vietas savo svorio kategorijose užėmė Mažvydas Žemaitaitis, Nojus Kungys, Žygimantas Augustas, mergaičių grupėje – Ugnė Štrapėlaitė, Gaudvilė Genevičiūtė.

Trečiąsias vietas iškovojo mergaičių grupėje Aistė Girdvainytė ir Milena Gailiūtė, berniukų grupėje – Ugnius Dimša, Pijus Jogminas, Karolis Venckus, Emilis Stanys, Mantas Girčius, Augustinas Goberis, Mantas Sungaila, Nedas Jurkevičius, Mantas Dubauskas.

Kitiems mūsų imtynininkams pritrūko sportinės sėkmės iškovoti medalius.

Tuo pat metu Estijos sostinėje Taline vyko didelis tarptautinis dziudo turnyras, kuriame dalyvavo keturi šilutiškiai. Trečiąsias vietas iškovojo Ernestas Sagalec (sv. kat. iki 55 kg), Edvardas Sagalec (sv. kat. iki 60 kg) ir Dominykas Šatkus (sv. kat. iki 66 kg). Rokas Šadzevičius liko penktas.