Šilutėje išdalinti fitneso ir kultūrizmo pirmenybių „Baltijos taurė“ apdovanojimai

DSCN6896Balandžio 25-ąją į Šilutės kultūros ir pramogų centrą atėję žiūrovai galėjo pasigrožėti gausybe išdailintų kūnų. Čia jau antrą kartą surengtos Lietuvos kultūrizmo ir fitneso pirmenybės bei „Baltijos taurės“ varžybos. Lietuvoje kultūrizmo šakai minint 50 metų sukaktį, tokią gausybę kultūrizmo ir fitneso sportininkų ne tik iš mūsų šalies, bet ir užsienio vėl sukvietė sporto ir sveikatingumo centro „Oazis“ kolektyvas. Pirmą kartą tokios varžybos Šilutėje buvo surengtos prieš dvejus metus.

Viso renginio metu, trukusio kelias valandas, scenoje pasirodė net 62 dalyviai iš 18 komandų. Pirmojoje dalyje Lietuvos jaunučių, jaunių, jaunimo ir veteranų kultūrizmo, fitneso, bikinio pirmenybėse, skirtingų lyčių ir amžiaus kategorijų sportininkai DSCN6948atstovavo Marijampolės, Vilniaus, Jurbarko, Šiaulių, Kauno, Klaipėdos, Jiezno ir Šilutės sporto klubams.

Kultūrizmo ir fitneso pirmenybėse pasirodė du jauni kultūristai iš Šilutės. Jaunių (iki 18 m.) vaikinų kultūrizmo pirmenybėse laimė nusišypsojo debiutuojančiam Airidui Šperbeliui (Nr. 60, treneris Mindaugas Vilkas), kuris atstovavo sporto ir sveikatingumo centrui „Oazis“. Komisija, sudaryta iš profesionalių sporto meistrų, šilutiškiui paskyrė antrosios vietos apdovanojimą.

Sporto ir sveikatingumo centro „Atėnai“ sportininkui šilutiškiui Ernestui Gumuliauskui (Nr. 17, treneris Kęstutis Vaičiūnas) tarp keturiolikos varžovų paskirta 7-oji vieta.

Pavakarę žiūrovai buvo kviesti pasižiūrėti Pabaltijo šalių fitneso ir kultūrizmo varžybų, kurių dalyviai varžėsi dėl „Baltijos taurės“. Scenoje ištreniruotus kūnus demonstravo moterys ir vyrai iš Latvijos, Estijos ir Lietuvos.

Džiugu, kad galutinėje vertinimo lentelėje, kai buvo suskaičiuoti komisijos, sudarytos iš visų trijų šalių atstovų, rezultatai, daugiausia taškų – net 69 – buvo skirta Lietuvai. Latvijai teko 38 taškai (II vieta) ir Estijai – 36 taškai (III vieta).

Scenoje visus nugalėtojus medaliais ir diplomais apdovanojo  Lietuvos kultūrizmo federacijos prezidentas Ramutis Kairaitis.

Daugiau nuotraukų „Šilutės naujienų“ Facebook albume!