Šilutėje – Lietuvos jaunimo sunkiosios atletikos čempionatas

Gegužės 17 d. Šilutėje vyko šalies jaunimo sunkiosios atletikos čempionatas. Pamario garbę gynė 5 klubo „Lokys“ sunkiaatlečiai, treniruojami Liudo Čičirkos ir Laimio Li-čin-chai.

Klubo „Lokys“ komanda su treneriais.

Visą penktadienį Laisvalaikio ir pramogų centre karaliavo viena seniausių sporto šakų vasaros olimpinėse žaidynėse – sunkioji atletika. Sunkumų kilnojimas buvo įtrauktas į 1896 m. vasaros olimpinių žaidynių, kurios laikomos pirmosiomis olimpinėmis žaidynėmis, programą.

Lietuvos jaunimo iki 20 ir 23 metų čempionate kovojo Mantas Li-čin-chai, Gytis Kuturys, Erikas, Matas Gricius, Erikas Jančenkovas ir Rimgaudas Augylius.

Aukso medalį jaunimo iki 23 m. grupėje, savo svorio kategorijoje iškovojo R. Augylius. Jis rovimo veiksmu įveikė 110 kg štangą, stūmė 130 kg ir dvikovėje surinko 240 kg. E. Jančenkovas savo kategorijoje rovimu įveikė 100 kg, stūmime – 120 ir dvikovėje surinko 220 kg.

Bronzos medalį iki 20 metų amžiaus grupėje iškovojo G. Kuturys, dvikovėje surinkęs 203 kg. M. Gricius dvikovėje surinko 190 kg ir užėmė 5 vietą, o M. Li-čin-chai su 189 kg buvo septintas.