Šilutėje – nykštukų žingsneliai

 

ZVAIGZDUTE _3Minint Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo šimtmetį ir pratęsiant 2018 m. vasario mėnesį vykusią pilietinę akciją „100 ŽINGSNIŲ LIETUVAI“, Šilutės vaikų darželio „Žibutė“ bendruomenė ir vėl suvienijo miesto ikimokyklinio ugdymo įstaigas. Antradienį visų jų atstovai vienu metu masiškai ir žaismingai atžygiavo prie papuoštos miesto eglės.

Šį kartą vaikai žingsnių neskaičiavo, nes jų buvo daug daugiau negu šimtas. Gal tūkstantį, o gal du ir daugiau žingsnelių skyrėme Lietuvai.

Prie eglutės mažųjų šilutiškių laukė nykštukė Fėja. Vaikai irgi buvo mažieji nykštukai, kurių galvytes puošė raudonos kepuraitės. O širdelėse gyveno kalėdinės pasakos, skleidžiančios gerumą, šilumą ir meilę Lietuvai, savo gimtajam miestui.

Grojant linksmai muzikai, Fėja su mažaisiais nykštukais, mokytojais ir tėvais šoko, sportavo, žaidė. Visi džiaugėsi sveikatos stiprinimu gryname ore. Aplinkui sklandė šypsenos, kūrėsi naujos pasakos.

Džiaugsmui daug nereikia – tik susitikti. Dėkojame Šilutės kultūros ir pramogų centrui už pagalbą organizuojant šį renginį.

Daugiau nuotraukų „Facebook“ albume.