Šilutėje – „Pamario pora 2013“

Pamario pora Picture 525Šilutės sportinių šokių klubas „Lūgnė“ surengė tradicines sportinių šokių varžybas „Pamario pora 2013“, kuriose dalyvavo šokėjai iš Klaipėdos, Gargždų, Kretingos, Mažeikių, Tauragės, Palangos, Telšių, Šiaulių, Šilutės.

Varžybos buvo sėkmingos varžybų šeimininkams – „Lūgnės“ šokėjams: net 16 porų užėmė prizines vietas ar pateko į varžybų finalus.

Vaikų grupėse pirmąsias vietas laimėjo Aurimas Šimelionis ir Milda Bernotaitė, Algirdas Šimelionis ir Viltė Štakaitė, Lukas Lynikas ir Meda  Matukevičiūtė, Irmantas Grikšelis ir Greta Galinskaitė.

Jaunių I E 6 grupės varžybose pirmą vietą laimėjo Rinas Kuturys ir Emilija Grikšelytė.

Jaunių I D standartinių šokių programoje trys klubo poros šoko finale:  Žygimantas Kuzas ir Erika Mikužytė (užėmė 6 vietą), Vilius Vasiliauskas ir  Vytenė Macijauskaitė (užėmė 4 vietą), Doviltas Kėrys ir Iveta Aukštaitytė (užėmė 3 vietą).

Jaunučių II E4 grupėje Deimonas Šukys ir Smiltė Šiaulytė užėmė 2 vietą, Renatas Majauskas ir Ieva Jotkutė – 6 vietą.

Jaunių I D grupėje Lotynų Amerikos šokių programoje Vilius Vasiliauskas –  Vytenė Macijauskaitė pelnė 5 vietą, Žygimantas Kuzas ir Erika Mikužytė – 4 vietą, Doviltas Kėrys ir Iveta Aukštaitytė – 3 vietą.

Jaunių II E4 grupėje Gvidas Dikšaitis ir Augustė Bizauskaitė buvo ketvirti.

Jaunimo C grupės Lotynų Amerikos šokių programoje Laurynas Knyšius ir Kamilė Gedvilaitė užėmė 5 vietą, Donatas Saldauskas ir Brigita Gaižauskaitė – 2 vietą.

Renginį papuošė Šilutės sporto klubo „Atėnė“ šokėjos, šokusios šokių kompozicijas.

Klubas „Lūgnė“ dėkoja šokėjų tėveliams, Šilutės žemės ūkio mokyklos darbuotojams ir direktoriui Algimantui Abromaičiui už pagalbą organizuojant varžybas. Taip pat – varžybų rėmėjams – Šilutės r. savivaldybei ir merei Daivai Žebelienei.