Šilutėje perpardavinejamos mobiliųjų kopijos. Kaip atskirti nuo originalo?

 

Untitled-6 copyPaskutinėmis dienomis vis dažniau pasigirsta kalbos, kad internete pardavinėjamos telefonų kopijos toli gražu savo funkcijomis neatitinka originalo. Kai kurie net ir suvokdami, kad telefonas nėra originalus – perka, nes tikisi, kad sumokės mažiau, tačiau mobilusis veiks puikiai. Deja, sukčiai nebesivargina investuoti net į dalinai neblogas dalis, naudoja pačias pigiausias, telefonai greitai nustoja „tarnauti”.

Dažniausi kopijos gedimai

iPhone remontas Kaune gali pasirūpinti ir šilutiškių telefonais, tačiau geriau investuoti daugiau į originalą nei pirkti pigius padirbinius, kurie trumpai tarnauja. Dažniausiai padirbiniams reikalingas iPhone 7 ekrano keitimas, taip pat, baterija labai trumpai tarnauja, stikliukai greičiau dūžta, daugelis skundžiasi, kad kamera veikia labai prastai, nuotraukos yra nekokybiškos. Norėdami išvengti šių gedimų turite investuoti į kokybišką telefoną.

Kopijos lyginimas su originalu

Jeigu kas nors iš artimųjų turi originalų, salone pirktą X modelio telefoną, kuris jus domina – tokiu atveju galite juos palyginti. Pamatyti skirtumus nebus sunku. Dažniausiai telefono kopijoje naudojamos plastikinės dalys, kamera būna mažesnė, net ir užrašai skiriasi akivaizdžiomis gramatinėmis klaidomis.

Telefone naudojamos medžiagos

Mobiliojo gamintojas savo internetiniuose puslapiuose dažniausiai skelbia sąrašą medžiagų, kurios yra naudojamos mobiliųjų kūrimo metu. Žinoma, be patirties palyginti nebus paprasta. Detalizuojama, net kokia turi būti korpuso spalva ir t.t.

Specifikacijos ant pakuotės bei telefono

Internete taip pat galima rasti gamintojo nurodytas specifikacijas, kurios būna įspaustos ant telefono dangtelio ir tuo pačiu mobiliojo dėžutės. Palyginkite jas su tomis, kurios yra ant Jūsų įsigyto mobiliojo bei jo įpakavimo. Radus neatitikimų galite būti tikras – jūsų rankose yra padirbinys.

Telefono parametrų lyginimas

Yra ne viena mobilioji programėlė, kuri po skenavimo nusako tikslius telefono parametrus. Vėlgi, juos galima palyginti su tais, kurie aprašyti gamintojo internetiniame puslapyje ir įvertinti – ar jie atitinka.

Operacinės sistemos vertinimas

Galiausiai, pagal operacinę sistemą taip pat galima nustatyti, ar telefonas yra originalus. Pavyzdžiui, iPhone nepalaiko Windows arba Android operacinės sistemos, lygiai taip pat kaip ir Samsung negalima įrašyti iOS. Dažnai sukčiai šioje vietoje daro klaidas ir bando įrašyti nefunkcionuojančias sistemas.

Įvertinus šiuos kriterijus galite jaustis tikras dėl telefono Jūsų rankose. Siūlome geriau paskirti didesnę investiciją, tačiau pirkti patikimose prekybos vietose. Juk mobilusis daugeliui yra kasdienybės dalis. Verta turėti tokį, kuris pilnai atitiks Jūsų poreikius.