Šilutėje sustabdyti 3 nebaivūs vairuotojai ir 2 neblaivūs dviratininkai

vairuotojasPraėjusią savaitę (rugpjūčio 19-25 dienomis) Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai Tauragėje, Šilutėje, Šilalėje ir Pagėgiuose vykdė Europos kelių policijos inicijuotą važiavimo greičio kontrolės akciją.

Prevencinės priemonės metu buvo nustatyti 233 leistiną greitį viršiję transporto priemonių vairuotojai. Net 13 vairuotojų greitį viršijo penkiasdešimčia kilometrų nei leistina. Bandydami išsisukti nuo gresiančios administracinės atsakomybės 3 iš jų policijos pareigūnams bandė įsiūlyti kyšius.

Šilutėje sustabdyti 3 nebaivūs vairuotojai ir 2 neblaivūs dviratininkai.

Savaitgalį buvo tikrinamas ir vairuotojų blaivumas. Patikrinę bemaž 400 automobilių, policijos pareigūnai nustatė 7 vairuotojus, kurie prie automobilio vairo sėdo apsvaigę nuo alkoholio.

Tauragėje ir Šilutėje policijos pareigūnai užfiksavo po 3 neblaivius vairuotojus, o Šilalėje įkliuvo 1 nuo alkoholio apsvaigęs vairuotojas. Šilutės rajone neblaivūs įkliuvo ir 2 dviratininkai.

Norėdami užkirsti kelią greičio mėgėjams ir neblaiviems vairuotojams, keliantiems pavojų ne tik savo, bet ir kitų eismo dalyvių saugumui, policijos pareigūnai ir toliau vykdys greičio kontrolės akcijas ir vairuotojų blaivumo patikrinimus, intensyviai patruliuodami specialiaisiais policijos ženklais paženklintomis ir neženklintomis transporto priemonėmis visoje Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato aptarnaujamoje teritorijoje.