Šilutėje vėl dirba labdaros parduotuvė

labdaraKovo pradžioje duris naujam sezonui vėl atsidarė Šilutės katalikių moterų draugijos savanorystės pagrindais prižiūrima labdaros parduotuvė.

Savivaldybės Socialinės paramos skyriaus vedėjas Alvidas Šimelionis pabrėžia, kad tokia parduotuvė itin reikalinga. Esą, neretai skyrius sulaukia skambučių su klausimais, kur būtų galima nuvežti jau nebedėvimus rūbus, kuriuos ten pat atėję gali pasiimti tie, kurie nei naujų, nei dėvėtų rūbų pirkti jau nebeišgali.

Tulpių gatvėje 14 (šalia Šilutės greitosios medicinos pagalbos skyriaus) esančioje krautuvėje, savanorės dirba pirmadieniais ir trečiadieniais, nuo 10 iki 13 valandos.

Moterys pasakojo, kad čia ateina daug žmonių. Ne tik pasirinkti daiktų ar drabužių. Nemenka dalis užsukančiųjų ir patys atveža jau nenaudojamų daiktų, mirusių giminaičių drabužių, išaugtų vaikų rūbelių, batų, indų.

„Matyti, kad žmonėms išties sunku. Ateina ir su mažais vaikais, ir visai apskurę. Prašo duoti jiems kojinių, kelnaičių. Tikrai ne iš gero gyvenimo žmonės ateina“, – pasakojo savanorė Julija Dženkaitienė.

35 kvadratinių metrų patalpose, kurias krautuvei skyrė Šilutės rajono savivaldybė, nebeišsitenkama. Dėžėmis ir kabyklomis su rūbais užgrioztas ir greta durų esantis koridorius.

Naujos erdvesnės patalpos krautuvei bus skirtos šalia esančiame remontuojamame pastate, kur įsikurs laikino gyvenimo namai.