Šilutėje žiaurus nepilnamečių smurtas: dešimtokui sulaužytas žandikaulis, išmušti dantys

Žiaurus smurto proveržis Šilutėje. Per TV3 žinias rodytas šokiruojantis vaizdo įrašas. Jame užfiksuota praėjusios savaitės egzekucija Šilutėje, kurios visi dalyviai nepilnamečiai. Kodėl įvyko egzekucija neaišku, iš vaizdo įraše girdimų pokalbių galima įtarti, kad taip smurtautojas keršijo už neva išprievartautą jo merginą.

Pixabay nuotr.

15-metis spardė ir trypė bendraamžio galvą. Jo bendrai visa tai filmavo. Nukentėjusiajam sulaužytas žandikaulis, išmušti dantys. Budelis aštuntokas šiuo metu suimtas. Tačiau pastarasis Šilutėje išgarsėjo dar būdamas pirmoku, tada išdūrė kačiukui akis ir gydėsi psichiatrinėje ligoninėje, buvo išvežtas į socializacijos centrą.

Sužinoję apie tokį susidorojimą šilutiškiai neslėpė siaubo, tačiau nepilnamečių elgesiu nesistebi.

TV3 žurnalistams pavyko išsiaiškinti, kad abu moksleiviai skirtingų mokyklų mokiniai.

Po egzekucijos sumuštą vaikiną medikai išvežė į Klaipėdos vaikų ligoninę. Su nukentėjusiojo šeima jau dirba specialistai, šeimai teikiama psichologinė pagalba.

Apie nukentėjusįjį jo mokyklos direktorius M. Surplys atsiliepia tik gerais žodžiais.

„Buvo ramaus būdo, toks bendraujantis ir labai ramus“ – situaciją komentuoja direktorius.

Apie smurtautoją, augantį be tėvų, žino visa Šilutė ir jo bijo.

Policija greit išsiaiškino kas yra smurtautojas ir pritaikė griežčiausias įmanomas sankcijas. Kaip teigia Tauragės policijos atstovė spaudai L. Banienė, asmuo suimtas dviems mėnesiams, nepilnametis teisėsaugai žinomas už kitus padarytus nusikaltimus. Vienas iš jo nusikaltimų yra mažamečių seksualinis prievartavimas, ši byla jau yra pasiekusi Klaipėdos teismą, kitais metais prasidės posėdžiai.

Aštuntokui vos už vaizdo įraše matomą smurtą gresia dveji metai kalėjimo.