Šilutės aklieji šventė Atvelykį

silpnaregiu velykelesLietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjungos (LASS) Šilutės skyriaus nariai kartu atšventė Atvelykį. Pas juos svečiavosi LASS Telšių skyriaus narių vokalinis ansamblis.

Silpnai matantys arba visai nematantys žmonės pramogų, žinia, turi nedaug, todėl į šventę skyriaus būstinėje Šilutėje rinkosi jau nuo pat ryto. Vieni patys atkeliavo, kitiems prireikė artimųjų ar net skyriaus pirmininkės Šarūnės Urbonaitės pagalbos.

Nuotaikingai nusiteikę ir pilną pintinėlę margučių pridėję atvyko svečiai – LASS Telšių skyriaus narių vokalinis ansamblis ir skaitovė. Susipažinę ir išklausę svečių pirmininkės Dženetos Pocienės linkėjimų, susirinkusieji bendravo, dalijosi rūpesčiais ir džiaugsmais, vaišinosi suneštinėmis vaišėmis ir dažė margučius. Savos kūrybos eilėmis džiugino šilutiškė Audronė Domeikienė, kurčiųjų kūrybos almanache spausdinamą poeziją skaitė tiflopedagogė Alma Nausėdienė. Smagią nuotaiką dar labiau pakėlė loterija, kurioje pralaimėjusiųjų nebuvo.

Šilutės skyriaus nariai už suorganizuotą šventę dėkingi savo pirmininkei Š.Urbonaitei ir soc. darbuotojai Danutei Antanaitienei. O išsiskirdami telšiškiai ir šilutiškiai vieni kitiems sakė „Iki pasimatymo“.

Š.Urbonaitė sako, jog šiuo metu skyriuje yra beveik 90 narių. Čia laukiami ir nauji nariai, kurie turi regėjimo negalią ir norėtų dažniau bendrauti su likimo draugais. Tereikia ateiti į Šilutėje, Vydūno g. 9A esančią skyriaus būstinę.