Šilutės bibliotekininkai išvyko į Armėniją

bibliotekaTrečiadienį keturi Šilutės F.Bajoraičio viešosios bibliotekos bibliotekininkai išvyko į Armėniją. Bibliotekininkai vykdo tarptautinį projektą „Trys keliaujančios knygų mugės „Lietuviško žodžio akiračiai“ (vadovė Dalia Užpelkienė).

F.Bajoraičio biblioteka nuo 1973 m. bendradarbiauja su Artašato regionine biblioteka. Armėnijos bibliotekininkai jau 4 kartus lankėsi Šilutėje.

Pagal partnerystės sutartis, Armėnijos nacionalinėje bibliotekoje ir Artašato regioninėje bibliotekoje bus eksponuojami Vakarų Lietuvos ir Šilutės autorių išleistų knygų rinkiniai, istorinės Mažosios Lietuvos, Klaipėdos krašto ir Šilutės knygos ir rašto paveldo akcentai, paroda „Bičiulystė: Lietuvos – Armėnijos autorių verstinė knyga”, pristatyta paroda „Rašytojai  – Lietuvos nacionalinės premijos laureatai“ ir kt. 

Šilutės bibliotekininkai ves edukacinius renginius tradicinių bei modernių bibliotekinių paslaugų teikimo ir bibliotekos įvaizdžio formavimo temomis bibliotekininkams, informacijos specialistams ir skaitytojams.