Šilutės bibliotekininkus atpažįsta ir Sankt Peterburge

sveciai biblitoekojeLapkričio 16 d. į Šilutės F.Bajoraičio viešąją biblioteką užsuko netikėti, savo vizitu maloniai nustebinę svečiai iš Sankt Peterburgo (Rusija): vietinio laikraščio „2020“ redaktorius, žurnalistų sąjungos narys Jurijus Ivanovičius Aleksėjevas bei jo žmona, to paties laikraščio žurnalistė, lietuvė, kilusi iš Tauragės rajono, Irena Jucikaitė.

Apžiūrėję biblioteką svečiai liko sužavėti juos priėmusių bibliotekininkų nuoširdumu, bendravimu, ypač patiko bibliotekos pastato patalpų išplanavimas, jauki atmosfera. Ponas Jurijus bibliotekininkams užsiminė, kad įgyta informacija apie bibliotekinį darbą pasidalins su Sankt Peterburgo bibliotekų darbuotojais.

Žurnalistas visus nustebino įteikęs bibliotekai įdomią dovaną – knygą rusų kalba „Na zemle N.A.Rubakina“ (iš rusų kalbos – „N.A.Rubakino žemėje“), kurią išleido M.Lomonosovo centrinė biblioteka Sankt Peterburge. Taip pat bibliotekai įteikė savo redaguojamo laikraščio vieną egzempliorių.

Tai jau ne pirmas F.Bajoraičio viešosios bibliotekos darbuotojų susitikimas su žmonėmis iš Sankt Peterburgo. Prieš keletą metų bibliotekininkai lankėsi Sankt Peterburgo V.V.Majakovskio centrinėje bibliotekoje, su kuria palaikomi glaudūs ryšiai iki šiol.