Šilutės „Bočiai“ viešėjo Telšiuose

bociai telsiuose 1Lietuvos pagyvenusių žmonių bendrijos „Bočiai“ Telšių skyriaus pirmininkas Kajetonas Šliogeris pakvietė likimo draugus šilutiškius dalyvauti Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos minėjime, kuris vyko Telšių „Žemaitės“ dramos teatre. Šilutės „Bočiai“ nedvejojo – išvyko į Telšius.
Pasivaikščioję po miestą, pasigrožėję atsinaujinusia Žemaitijos sostine, prie miesto šono prisiglaudusiu Masčio ežeru, nuėjome į Katedrą, kur buvo aukojamos šv. Mišios už pagyvenusius žmones. Po mišių dalyvavome minėjime.

Pirmiausia visus senjorus, atvykusius iš 7 rajonų ir 2 miestų, pasveikino Telšių kultūros centro vaikų studijos skaitovai ir šokėjai. Sveikinimo žodį tarė rajono meras Vytautas Kleiva, miesto seniūnas Kazys Lečkauskas. Jie gyrė „Bočių“ bendrijos narius, kurių Telšių rajone yra daugiau kaip 500 asmenų, už aktyvų dalyvavimą įvairiuose projektuose ir veiklose, už bendrijos glaudų ryšį su rajono ir miesto vadovais, už idėjas ir pagalbą vieni kitiems.

Po oficialiosios dalies Naisių „Vasaros teatro“ aktoriai surengė Vytauto Kernagio dainų koncertą. Sužavėjo puiki režisūra, nuostabiai derantys balsai, tad laikas pralėkė nejučia.
Praturtėję dvasiškai, pakilios nuotaikos visi susirinkome prie vaišių stalo. Kartu vyko sveikinimai, padėkota organizatoriams.

Šilutės „Bočiai“, grįždami namo, dar apžiūrėjo Plungės rajono Mardosų kaime esantį smėlio skulptūrų parką.